Drodzy Uczniowie i Rodzice.
Kończymy dzisiaj rok szkolny. Był to rok szczególny, pełen nowych doświadczeń i zmagań. W dniu zakończenia roku szkolnego Pan Dyrektor skierował kilka słów do całej Społeczności szkolnej. Dziękujemy Państwu i dzieciom za współpracę.
Do zobaczenia we wrześniu.

W konkursie „Democracy Cake: Porozmawiajmy o demokracji” na najciekawsze scenariusze zajęć z zakresu edukacji obywatelskiej został m.in wybrany scenariusz pani Renaty Piątkiewicz- nauczycielki historii i wos-u. Konkurs był realizowany przy wsparciu Ambasady USA w Warszawie. Szkoła otrzymała grę planszową „Democracy Cake” („Przepis na Demokrację”), opracowaną przez norweską organizację Rafto Foundation for Human Rights, a scenariusz lekcji zostanie opublikowany na stronie Fundacja Edukacja dla Demokracji.

Gratulujemy !

Wszystkim naszym ósmoklasistom życzymy:

• otwartości i jasności umysłu
  • wiary we własne siły
  • połamania piór
  • optymizmu

oraz

W dniach 13 maja – 5 czerwca 2020 roku komisja konkursowa zapoznała się ze wszystkimi pracami, które wyjątkowo w tym roku miały postać elektroniczną. Poziom wielu z nich był bardzo wysoki. Po długich i burzliwych obradach Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Poniżej przedstawiamy wyniki obrad.

Z okazji Dnia Dziecka składamy naszym Uczniom najserdeczniejsze życzenia! Niech spełniają się Wasze marzenia!!! A wszystkim starszym życzymy, aby pozwalali swojemu wewnętrznemu dziecku dojść do głosu :)

Przedstawiamy propozycję „prezentów” na Dzień Dziecka – można takie kupony przygotować – mogą okazać się cenniejsze niż kupiony w sklepie przedmiot :)

• kupon na przytulanie
  • kupon na łaskotanie
  • kupon na ulubiony obiad
  • kupon na wspólne pieczenie ciasta
  • kupon na wyjście na lody
  • kupon na wyjście do lasu
  • kupon na dzień piżamowy
  • kupon na śniadanie do łóżka
  • kupon na wieczór filmowy
  • kupon na wspólne czytanie
  • kupon na zabawę w chowanego
  • itp...

Można wybrać kilka z nich, albo dodać swoje, zapisać na kartce na paskach do oderwania i gotowe :) Dziecko może wykorzystać w dowolnym momencie ;)

Miłego dnia!