24-05-2017 13:44:27

+ Program profilaktyczny
+ Programy nauczania
+ Podręczniki szkolne
+ Procedury zapewnienia bezpiecznego pobytu uczniów w szkole
+ Warunki ubezpieczenia
INFORMACJE O NAS
+ Pracownicy szkoły
+ Z kart historii szkoły
+ Patron szkoły
+ Lista - absolwentów
PLAN ZAJĘĆ
+ Plan zajęć szkoły i przedszkola
ORLIK 2012
+ Regulamin korzystania z kompleksu
+ Harmonogram wynajmu boiska do piłki nożnej
+ Harmonogram wynajmu boiska do koszykówki i siatkówki
+ Harmonogram pracy animator
+ Pliki do pobrania

LOSOWE FOTOGRAFIE

NAJNOWSZE FILMY
MIEJSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI

REALIZOWANE PROJEKTY

Czy 2-gi semestr jest lepszy niż pierwszy?

TAK

NIE

NARODOWE CZYTANIE "QUO VADIS"

narodczyt2a2016.jpgUczniowie klasy 2a wzięli 7 września udział w imprezie, zorganizowanej przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną im. A. Kamieńskiej w Świdniku z okazji Narodowego Czytania. Zajęcia przygotowały panie Joanna Makuszewska i Katarzyna Nazaruk. Celem było przybliżenie postaci Henryka Sienkiewicza poprzez jego utwór „Quo vadis”. Temat wydawał się trudny. Oto wrażenia dzieci, które zebrała wychowawczyni – p. Justyna Legocka:

„Podobały mi się zawody rydwanów, bo kocham konie. Moim koniem był Karol. Wszyscy wygrali wyścigi i otrzymali wieńce laurowe.” – Hania
„Dla mnie najfajniejsze było tresowanie zwierząt. Byłem foką, odbijałem piłkę nosem. Moją treserką była Lena. Pomagała mi, na koniec dała rybkę.” – Sebastian
„Najciekawsze zajęcia to zajęcia plastyczne. Na zakładce z rybą naklejałam mozaikę – kolorowe, małe elementy. Wyszła pięknie. W nagrodę były cukierki.” – Amelka
„Na zajęciach robiliśmy fajne rzeczy. Uczyliśmy się i bawiliśmy. Pani Joasia mówiła o Koloseum, a my rysowaliśmy twarze publiczności. Potem przyczepiliśmy je do dekoracji amfiteatru.
Fajna też była uczta, gdy leżeliśmy i jedliśmy „winogrona-śliwki”. Rzymianie starożytni, o których opowiadała pani, mieli fajne życie. A pan Sienkiewicz ciekawie je opisał.

Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie w amfiteatrze.” – Maja

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć!!!

I PO WAKACJACH...

pasowanie2016.jpgPo wakacjach, wypoczęci i z nowym zapałem do pracy, wróciliśmy do naszej szkoły, klas i wychowawców.

Było to wielkie przeżycie – zwłaszcza dla pierwszaków, które złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Ich trochę niepewne miny, próbowali rozweselić uczniowie 3d oraz dzieci z grupy teatralnej Chochliki, prezentując część artystyczną.

Wszystkim pierwszakom życzymy w szkole samych sukcesów. Do życzeń dołączyli się również obecni na uroczystości – pan burmistrz Waldemar Jakson, oraz naczelnik Wydziału Oświaty – pan Łukasz Reszka.

Wychowawcami klas pierwszych zostały panie: 1a – Aleksandra Ślęp, 1b – Alicja Stępień. (K.M.)

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć!!!

OGŁOSZENIE 3\2016

Informacje w spawie ustalenia terminu składania wniosków o przyznanie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych.

WNIOSEK + INSTRUKCJA

Wygenerowano w sekund: 1.03 2,046,768 unikalne wizyty