22-12-2014 12:58:09

+ Program profilaktyczny
+ Programy nauczania
+ Podręczniki szkolne
+ Procedury zapewnienia bezpiecznego pobytu uczniów w szkole
INFORMACJE O NAS
+ Pracownicy szkoły
+ Z kart historii szkoły
+ Patron szkoły
+ Lista - absolwentów
PLAN ZAJĘĆ
+ Plan zajęć szkoły i przedszkola
ORLIK 2012
+ Regulamin korzystania z kompleksu
+ Harmonogram wynajmu boiska do piłki nożnej
+ Harmonogram wynajmu boiska do koszykówki i siatkówki
+ Pliki do pobrania

LOSOWE FOTOGRAFIE

NAJNOWSZE FILMY
REALIZOWANE PROJEKTY

Czy 2-gi semestr jest lepszy niż pierwszy?

TAK

NIE

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA KLAS 1

W dniu 13 czerwca 2013 roku w Szkolnym Centrum Informacyjnym odbył się Konkurs Pięknego Czytania uczniów klas 1. Wzięło w nim udział 18 dzieci, wyłonionych podczas klasowych etapów. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do kształtowania umiejętności pięknego czytania, stworzenie możliwości prezentacji i porównania z rówieśnikami.

Uczniowie losowali jeden tekst spośród przygotowanych przez komisję konkursową i musieli go pięknie przeczytać. Jury w składzie: p. Jadwiga Dziuba i p. Bożena Milanowska, oceniało poprawność, płynność, wyrazistość oraz intonację czytanego tekstu. Wszyscy dobrze poradzili sobie z tremą i wykazali się dużymi umiejętnościami w zakresie głośnego czytania. Laureaci zaskoczyli nie tylko płynnością czytania i intonacją, ale także interpretacją tekstu. Jury miało naprawdę trudny wybór.

I miejsce i tytuł Mistrza Pięknego Czytania komisja konkursowa przyznała Ani Pawlak z klasy 1b (wychowawca - p. Justyna Legocka). II miejsce zajęli Krzysio Lenart i Julka Wiącek z 1b. Miejsce III zdobyli Angelika Kalita z 1a (p. Grażyna Księska) i Dawid Kucharski z 1c (p. Beata Fidecka). Ponadto Julka Mitrut z 1a oraz Szymon Bździuch z 1b otrzymali wyróżnienia.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie odebrali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe. Organizatorkami konkursu były panie Jadwiga Dziuba i Grażyna Księska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do czytania książek, które są niezgłębionym źródłem wiedzy. (Jadwiga Dziuba)

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć !!!

Wygenerowano w sekund: 0.64 1,010,499 unikalne wizyty