20-10-2017 23:27:13

ADMINISTRATOR
+ Logowanie
PRZEDSTAWIENIA MITÓW

mity4kl2017.jpgUczniowie klas czwartych przygotowali na lekcję historii krótkie przedstawienia z mitologii greckiej. Podzielili się na grupy i opracowali fragment jednego mitu. Sami pisali scenariusze, podejmowali decyzje, dzielili się rolami, przygotowali rekwizyty. Uczyli się współpracy w grupie, czasem musieli iść na kompromis i szukać wspólnych rozwiązań. Współpracowali również z niektórymi rodzicami, którzy pomagali wyszukać w szafie stroje do przedstawień. (B.G.)

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć!!!

UBIERANIE MIEJSKIEJ CHOINKI

choinkaburmistrz2016.jpgNa zaproszenie Pana Burmistrza 22 grudnia uczniowie świdnickich szkół i przedszkoli udali się pod Urząd Miasta, aby wspólnie kolędować i ubierać choinkę. Zaprezentował się tam również nasz zespół muzyczny. Ich występu można posłuchać TUTAJ. (S.I.)

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć!!!

Wygenerowano w sekund: 0.14 1,336,469 unikalne wizyty