24-09-2017 12:12:20

+ Program profilaktyczny
+ Programy nauczania
+ Podręczniki szkolne
+ Procedury zapewnienia bezpiecznego pobytu uczniów w szkole
+ Warunki ubezpieczenia
INFORMACJE O NAS
+ Pracownicy szkoły
+ Z kart historii szkoły
+ Patron szkoły
+ Lista - absolwentów
PLAN ZAJĘĆ
+ Plan zajęć szkoły i przedszkola
ORLIK 2012
+ Regulamin korzystania z kompleksu
+ Harmonogram wynajmu boiska do piłki nożnej
+ Harmonogram wynajmu boiska do koszykówki i siatkówki
+ Harmonogram pracy animator
+ Pliki do pobrania
KONTAKT

Table '.\szkola\fusion_photo_albums' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
NAJNOWSZE FILMY
MIEJSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI

REALIZOWANE PROJEKTY

Czy 2-gi semestr jest lepszy niż pierwszy?

TAK

NIE

ROZPOCZĘCIE ROKU 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

w dniu 4 września 2017r

8.00 – msza święta w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela

9.15 – rozpoczęcie dla klas 2, 3, 4, 5, 6, 7 oraz 2 i 3 gimnazjum (klasy 7 oraz 2 i 3 gimnazjum spotykają się z wychowawcami w budynku G1)

11.00 – rozpoczęcie dla klas 1 (w sali gimnastycznej SP)

INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK 2017/2018

Na najbliższy rok szkolny wszystkie podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów klas 1-7 oraz 2 i 3 gimnazjum zakupuje szkoła – oprócz podręczników do religii:

KLASA

TYTUŁ

WYDAWNICTWO

red. ks. P. Goliszek : Jesteśmy rodziną Pana Jezusa

red. ks. P. Goliszek : Kochamy Pana Jezusa

red. ks. P. Goliszek : Przyjmujemy Pana Jezusa

red. ks. W. Janiga : Jestem chrześcijaninem – podr. + zeszyt ćw.;

red. ks. W. Janiga : Wierzę w Boga – podr. + zeszyt ćw.;

red. ks. W. Janiga : Wierzę w Kościół – podr. + zeszyt ćw.;

red. ks. P. Mąkosa : Spotykam Twoje słowo – podr. + zeszyt ćw.;

G klasa 2

red. ks. P. Mąkosa : Z Tobą idę przez życie – podr. + zeszyt ćw.;

G klasa 3

red. ks. P. Mąkosa : Żyję Twoją Miłością – podr. + zeszyt ćw.

Gaudium

Pozostałe podręczniki uczniowie będą wypożyczać ze szkolnej biblioteki.

NADCHODZĄ WAKACJE, ŻEGNAJ SZKOŁO!

koniecroku2017ml.jpgTakie hasło było mottem programu artystycznego, który z okazji zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas młodszych przygotowała klasa 3b. Wesołe piosenki, humorystyczne wierszyki oraz inscenizacja ,,Wakacje” wprowadziły widzów w radosny nastrój. Układy choreograficzne do piosenek przygotowały samodzielnie uczennice: Amelka Josicz, Klaudia Muzyczuk, Inez Kot i Oliwia Zaleska. Nie obyło się też bez podziękowań w imieniu ,,pierwszaków, drugoklasistów i trzecioklasistów, prymusów i leniuchów, wesołków i smutasów, wzorowych i niepoprawnych rozrabiaków Panu dyrektorowi i wszystkim nauczycielom i za trud, mądre rady, wiedzę i serce”.

23 czerwca to wyjątkowa data – ,,Dzień Ojca”. Dlatego uczniowie nie zapomnieli o życzeniach dla wszystkich obecnych i nieobecnych na uroczystości tatusiów. Część artystyczną zakończył występ ucznia klasy 3c Jasia Dudzika, który recytował pełen humoru wiersz ,,Nauczyciel”. Program przygotowała wychowawczyni klasy 3b Teresa Grodzka.

Jednakże najważniejsze było to, co poprzedzało występy trzecioklasistów. Pan dyrektor Marek Kwieciński wręczył podziękowania rodzicom uczniów klas 3 za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły, zaś pani wicedyrektor Lilia Wawszczak – nagrody za wysokie osiągnięcia w ogólnopolskich, wojewódzkich, powiatowych i międzyszkolnych konkursach oraz złożyła gratulacje wyróżnionym uczniom z poszczególnych klas.

Ostatnią częścią uroczystego zakończenia roku szkolnego były spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy i świadectwa. Cieszymy się że wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy. Do zobaczenia we wrześniu. (T.G.)

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć!!!

WITAJCIE WAKACJE!

koniecroku2017st.JPGW piątek 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Uroczystość dla klas 4-6 zaszczycił swoją obecnością pan Burmistrz Miasta Świdnik pan Waldemar Jakson, wraz z panem Karolem Łukasikiem, podinspektorem ds. Kontaktów z Mediami i wizerunku UM.

Pan burmistrz powitał społeczność szkolną oraz pogratulował wyróżnionym uczniom sukcesów w nauce. Pan dyrektor Marek Kwieciński przywitał szanownych gości oraz społeczność szkolną i wręczył Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 klasie 4b (średnia ocen z przedmiotów i z zachowania – 4,82). Następnie, wraz z panią wicedyrektor Lilią Wawszczak, wręczył nagrody uczniom wyróżnionym oraz tym, którzy osiągnęli wysokie wyniki w ogólnopolskich, wojewódzkich, powiatowych i międzyszkolnych konkursach przedmiotowych.

Część artystyczną przygotowała klasa 6c, pod kierunkiem pani Ilony Szewczuk-Chachlińskiej. W montażu słowno-muzycznym znalazły się znane i lubiane przez wszystkich, krótkie utwory o tematyce wakacyjnej. Szczególną uwagę publiczności zwróciły piosenki: Natalii Terleckiej i Magdaleny Gremplewskiej z klasy 6b – „Pół kroku stąd” oraz „Rzeka marzeń”, zaśpiewana przez Natalię Terlecką i Julię Śledzińską z 6c.

Wspaniałą dekorację, uświetniającą uroczystość, przygotowały panie Elżbieta Łabuda-Banaszewska i Justyna Legocka. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Konrad Dolecki, a salę przygotował pan Sławomir Iwanicki. Wszystkim uczestnikom i gościom uroczystości serdecznie dziękujemy i życzymy słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji! (I.S.C.)

KLIKNIJ TUTAJ -  zobacz galerię zdjęć!!!

Wygenerowano w sekund: 0.15 2,179,093 unikalne wizyty
Can't find file: 'fusion_captcha' (errno: 2 - No such file or directory)