ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Z okazji Dnia Dziecka rodzice uczniów klasy 1d zasponsorowali swoim pociechom zabawę w Pikolandii w Świdniku. Dzieci niemal w pełnym składzie, wraz z wychowawczynią Małgorzatą Dołęgą, wyruszyły dnia 3 czerwca do krainy zabawy. Na miejscu czekała już pani, która oprowadziła klasę po Pikolandii i zaprosiła do zabawy. Radości nie było końca. Dzieci szalały więc w basenie z piłkami i na dwóch zjeżdżalniach. Ścigały się w szeregu tajemniczych przejść i mostów linowych. Bardzo chętnie wspinały się po siatce i skakały na trampolinie. W ramach odpoczynku mogły skorzystać z sali z zabawkami, łapiąc oddech przed kolejnymi szaleństwami. Następną niespodzianką był deszcz baniek mydlanych, które wypełniając pomieszczenie w jednej chwili sprawiły dzieciom wiele radości.

Podsumowaniem były słodkości, które dzieci dostały po wizycie w Pikolandii.

1D W PIKOLANDIIPokaż galerie

Back to top