ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Z okazji Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty w klasie 2b zostały zorganizowane warsztaty cukierniczo-plastyczne. Dzieci mogły pobawić się w cukierników i zrobić dla swoich kochanych rodziców słodką niespodziankę. Nakładały czekoladową masę do specjalnych foremek w kształcie serduszek. Przy okazji ćwiczyły silną wolę, gdyż zapach pysznej masy czekoladowej unosił się w całej sali, a na degustację pysznych pralinek trzeba było chwilę zaczekać. W międzyczasie, gdy słodkie wyroby chłodziły się w specjalnej lodówce, dzieci przygotowywały dalszą część prezentu. Rysowały, wycinały, składały, i przyklejały różne elementy. W ten sposób powstały pudełeczka na czekoladki oraz laurka dla taty w kształcie męskiej marynarki.

Do prezentów dołączone były samodzielnie napisane życzenia. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone, że wrócą do domu i zaskoczą swoich najbliższych tym, co udało im się przygotować. Sto lat oraz pociechy ze swoich dzieci życzymy wszystkim rodzicom! (E.T.)

2B DZIEŃ MAMY WARSZTATYPokaż galerie

Back to top