ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W piękny, wiosenny dzień 19 maja, wyposażeni w przyrządy przyrodnika uczniowie klasy 2c wyruszyli na lekcję w terenie. Przy pomocy lupy dzieci przeprowadzały obserwacje świata roślin i zwierząt oraz wymieniały się spostrzeżeniami. Miały również okazję utrwalić sobie wiedzę, którą ostatnio przyswoiły w szkole, na temat budowy kwiatów i owadów. Z wielką uwagą szukały pręcików i słupków oraz przeliczały odnóża. Po lekcji przyszedł czas na mały odpoczynek na kocach. Końcowym elementem zajęć było malowanie wybranego fragmentu krajobrazu. Lekcja w terenie wszystkim dzieciom bardzo się podobała i była najcenniejszym źródłem wiedzy o otaczającym nas środowisku (B.F.)

2C LEKCJA W TERENIEPokaż galerie

Back to top