ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W czwartek 11 maja uczniowie klasy 2d, wraz wychowawczynią i rodzicami, postanowili przeżyć dzień pełen iluzji i tajemniczości. Dlatego wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie. Po przyjeździe na miejsce zostali skierowani pod opiekę przewodników, którzy oprowadzili ich po najciekawszych, niezwykłych miejscach parku. Zwiedzili Muzeum Iluzji, Gabinet Luster i Cieni oraz odwiedzili Latającą Chatę Tajemnic. Szukali też zagadki lewitującego Kranu i bawili się w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie. Zagubieni w Lustrzanym Labiryncie dość szybko odnaleźli drogę na zewnątrz. W Zakręconym Domku zrobił na nich wrażenie świat do góry nogami, a Krzywy Dom był nie lada wyzwaniem dla utrzymania równowagi.

W Tunelu Zapomnienia niemal lewitowali, a wyprawa w głąb ziemi w celu odkrycia Tajemnicy Opuszczonej Kopalni bardzo ich zaskoczyła. Okazało się, że opowiedział im o niej duch samego Elvisa. Grobowe ciemności panowały nie tylko w kopalni, do której zjeżdżali prawdziwą stara windą, ale także w Grobowcu Faraona, gdzie tylko najbardziej odważni przetrwali opowieści przewodnika o kulturze i wierzeniach Egipcjan. Tam – wśród grobowej muzyki, ruchomych szkieletów zagubionych poszukiwaczy przygód – miało miejsce bliskie spotkanie z prawdziwą mumią. Do atrakcji zaliczyć można także Wild West Express, czyli zwariowaną przejażdżkę rodem z Dzikiego Zachodu, plac zabaw Pajęczyna, mający aż 7 metrów wysokości oraz Park Linowy, który cieszył się wśród uczniów dużą popularnością. Miłośnicy zwierząt również znaleźli coś dla siebie – mini-zoo, w którym swobodnie biegały małe króliki. Po takiej dawce atrakcji, adrenaliny i świetnej zabawy wszyscy wrócili do szkoły. Pomimo zmęczenia, do samego końca dopisywały humory. Zakupione pamiątki dały wiele radości i zachowają wspomnienia na bardzo długo. (M.D.)

2D NA FARMIE ILUZJIPokaż galerie

Back to top