ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W niezwykle słoneczny wtorkowy dzień – 24 maja – klasy 1c i 1d wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do „Magicznych Ogrodów”. Wyjazd był o tyle niecodzienny, że uczestniczyli w nim także rodzice. Niezwykła przygoda w „Magicznych Ogrodach” rozpoczęła się od wycieczki po parku – z paniami przewodniczkami, przebranymi za postacie zamieszkujące ogród. Zwiedzający poznali historię tego miejsca, którą wyśpiewał im ukryty w drzewie elf. Potem mieli okazję wyruszyć na poszukiwanie pająków, ukrytych w dolinie. Widzieli ogród różany, marchewkowe pole, dolinę Bulwiaków, wielki plac do budowania z klocków, a także miejsce zamieszkania Mordoli. Duże zainteresowanie, zwłaszcza u chłopców, wzbudziło szkolenie z posługiwania się mieczami.

Była też magiczna studnia, do której wchodzili najodważniejsi. Oprócz dmuchanych zamków, trampolin i wielkiej zjeżdżalni oraz różnego rodzaju placów do zabawy, największe wrażenie zrobiło na dzieciach Mroczysko. Po wejściu za wielką, drewnianą bramę i pokonaniu przerażającej widokami drogi, mijając pajęczyny i straszliwe maski dotarły do jaskini smoka. Nie wszystkie chciały stanąć z nim „oko w oko”. Atrakcji było tak wiele, że czas minął niezwykle szybko. I uczniowie, i rodzice bawili się znakomicie. A piękna pogoda uprzyjemniła ten radosny czas. (M.D., B.F.)

1C I 1D W MAGICZNYCH OGRODACHPokaż galerie

Back to top