Sukcesy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku, rok szkolny 2019/2020, semestr I, Klasy IV-VIII. Gratulujemy wszystkim.
nazwa konkursu |
uczeń, miejsce w konkursie |
nauczyciel przygotowujący |
Poziom ogólnopolski |
||
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” |
7 miejsce w województwie – Anna Pawlak kl.8b |
Anna Owsicka- Mazur Małgorzata Stępień |
Poziom wojewódzki |
||
Konkurs Matematyczny KO |
II etap – Damian Gryta |
Marzenna Szczerbiec |
Konkurs Fizyczny KO |
III etap – Dawid Bartosik |
Joanna Reszka |
Konkurs Wojewódzki LOP pt. „Barwy jesieni” |
Natalia Misiak 5d - wyróżnienie |
Elżbieta Wolanin |
III miejsce w XXVIII Wojewódzkim Turnieju Mikołajkowym Minisiatkówki dz, i chł. w kategorii klas 4 Lublin |
Wiktoria Gościniak, Aleksandra Kochalska |
Grzegorz Dejko |
Wojewódzki konkurs fotograficzny LOP„Barwy jesieni” |
I miejsce- laureat Julia Zdanowska, kl.6d III miejsce- laureat Aleks Jonko Wyróżnienia: Oliwia Nowakowska, kl.6a Oliwia Chrześcijanek, kl.7b Magdalena Jaworska, kl. 7b |
Agnieszka Flis |
Konkurs Geograficzny KO |
III etap – Krzysztof Lenart 8b |
Elżbieta Wolanin |
Poziom powiatowy |
||
Konkurs Literacki „Piękna i Niepodległa” |
Natalia Sobańska, 5d – I miejsce Maja Wawruch, 5d – III miejsce |
Lidia Zyskowska |
Moda na odblaski |
Magdalena Jaworska, Wiktoria Gębała, Karolina Koperska, Piotr Kozdroń, Anna Stępeń, Zuzanna Mańko II miejsce powiat |
Patryk Kalita, Agnieszka Pachuta |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w mini piłca koszykowej dziewcząt klas 6 |
Gościniak Wiktoria, Anna Stępień, Aleksandra Kochalska, Hannah Król, Aleksandra Jóżwik, Dominika Adamczyk, Martyna Koczura, Amelka Josicz, Maja Kowalczyk, Wiktoria Amrozy, Alicja Barańska, Jagoda Pizoń. |
Grzegorz Dejko |
I miejsce w XVII Biegi Niepodległości |
Gabriela Kurkiewicz |
Grzegorz Dejko |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w badmintonie dziewcząt |
Wiktoria Chrześcijanek, Joanna Kwiecińska |
Grzegorz Dejko, Konrad Dolecki |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w badmintonie chłopców |
Filip Wroński, Jakub Konowałek |
Grzegorz Dejko, Jacek Czerniakowski |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w szachach drużynowych |
Aleksandra Lato, Antoni Żyskowski, Szymon Śniegocki, Jan Dudzik |
Grzegorz Dejko |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w unihokeja dziewcząt |
Anna Stępień, Wiktoria Gościniak, Aleksandra Kochalska, Agata Jankowska, Dominika Adamczyk, Anna Jańczak, Martyna Koczura, Gabrysia Kurkiewicz, Hannah Król, W. Amrozy, Maja Kowalczyk |
Grzegorz Dejko |
Poziom międzyszkolny |
||
Zawody z Ratownictwa Przedmedycznego |
Kacper Gałecki, Adam Konowałek, Anna Stępień, Aleksandra Lato, Gabriela Kurkiewicz – III miejsce |
Patryk Kalita, Agnieszka Pachuta, Agnieszka Piekarska |
III Turniej Wiedzy o Świdniku |
Filip Filipowicz – I miejsce , Kacper Gałecki- II miejsce, Natalia Furtak – III miejsce |
Renata Piątkiewicz |