ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Zgodnie z tradycją, w wigilię świętego Andrzeja odbywają się huczne zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą, bądź doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy. Uczniowie klas 1-3 bawili się przy dźwiękach muzyki oraz wróżyli sobie, co przyniesie im los. Sporo ciekawych wróżb uczniowie opracowali samodzielnie. Każda klasa przygotowała poczęstunek, można więc było odpocząć, przegryźć małe co nieco i porozmawiać w gronie kolegów. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci. Klasę 3b odwiedził Dawid Modrzejewski, znany animator, wodzirej, założyciel „Tańcobajek” w Lublinie.

Już w styczniu wszyscy spotkamy się z panem Dawidem w Radiu Lublin na tańcobajce „Kot w butach… i kapeluszach”. Dziękujemy za zaproszenie. (Emilia Tokarska)

ANDRZEJKI W KLASACH 1-3Pokaż galerie

Back to top