ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W listopadzie 2016 r. odbył się Ogólnopolski konkurs matematyczny ALFIK. Wzięła w nim udział duża grupa uczniów naszej szkoły. Niecierpliwie czekaliśmy na wyniki i podczas ferii zimowych wreszcie je otrzymaliśmy.

W kategorii klas 2 najlepszy okazał się Dawid Wróbel z 2d, który otrzymał dyplom za wynik bardzo dobry (II poziom osiągnięć). Wynik Dawida uplasował się na 13 miejscu klasyfikacji wojewódzkiej, co uprawnia go do nagrody w postaci bezpłatnego uczestnictwa w konkursie MAKS MATEMATYCZNY, który odbędzie się 9 marca. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na następnym etapie zmagań.

Adam Krasowski z 2a również uzyskał wynik bardzo dobry, a Amelia Konieczniak z 2a – dobry (III poziom osiągnięć).

Najlepsi w szkole – w swoich kategoriach wiekowych – okazali się: Zuzanna Mańko z 3c, Magdalena Jaworska z 4b, Dawid Bartosik z 5c i Julia Duda z 6c. Gratulujemy! (A.J.)

Back to top