ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W czwartek 24 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-6. Zgodnie z pomysłem Samorządu Uczniowskiego przeprowadzono na niej konkurs na przebranie. Tym razem tematem był bohater książki. Kostiumy oceniało jury w składzie: Elżbieta Łabuda-Banaszewska, Ilona Szewczuk-Chachlinska, Anna Jabłońska, Alicja Konowałek, Adrianna Terlecka, Natalia Terlecka. Po obejrzeniu wszystkich uczestników konkursu i długiej naradzie jury podjęło decyzję. Wyróżnienie zdobył Adam Kowalski za Syrenkę Arielkę. Miejsce lll przypadło Magdalenie Gremplewskiej za Zuzannę z „Opowieści z Narnii”, a ll – Agacie Łukasik za Gandalfa. Wygrał Piotr Kozdroń, przebrany za Magdalenę Gessler.

Przewodnicząca SU – Natalia Terlecka – wręczyła zwycięzcom dyplomy i uczniowie wrócili do tańczenia. (N.T.)

ANDRZEJKI Z BOHATEREM KSIĄŻKIPokaż galerie

Back to top