ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Dnia 23 listopada odbył się konkurs matematyczny „Alfik”. W ubiegłym roku szkolnym wzięli w nim udział tylko uczniowie z klas 1-3. W tym – po raz pierwszy uczniowie ze wszystkich poziomów mogli zmierzyć się z ciekawymi zadaniami matematycznymi. Łącznie zgłosiło się 49 uczestników, pewnych swoich matematycznych talentów i umiejętności. Wszyscy musieli wykazać się nie tylko sprawnością rachunkową, ale także sprytem, spostrzegawczością i logicznym myśleniem. Kto z naszych uczniów okaże się matematycznym „Alfikiem”? Wyniki konkursu poznamy za 8 tygodni. Jednak uczestnicy już teraz mogą być z siebie dumni. Wykazali się dużym zaangażowaniem w przygotowania i rozwiązali wiele trudnych zadań. Trzymamy kciuki za ich jak najlepsze rezultaty! (S.Ch.)

Back to top