ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Dnia 7 listopada odbył się w naszej szkole apel dla klas 1–3, który składał się z dwóch części. Na początku pani dyrektor Irena Sadurska wytłumaczyła dzieciom, że zbliża się 11 listopada – Święto Niepodległości. Zaznaczyła, jak ważne jest ono dla Polaków. Przypomniała także naszym najmłodszym uczniom o konieczności przestrzegania regulaminu szkoły i właściwym zachowywaniu się na przerwach. Dzieci w skupieniu i z uwagą wysłuchały słów pani dyrektor i obiecały pamiętać o obowiązujących zasadach. Druga część apelu dotyczyła podsumowania konkursu plastycznego „Cudaki z warzyw”. Panie Justyna Legocka i Emilia Tokarska rozdały dyplomy wszystkim klasom, które wykonały prace.

Wychowawczyniom zostały wręczone podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu. Dodatkową niespodzianką było przekazanie dzieciom pysznych i zdrowych soków owocowych, otrzymanych od organizatorów programu „Owoce w szkole”. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysoki poziom artystyczny prac, a paniom – za wspieranie zdolności i talentów artystycznych swoich podopiecznych. (E.T.)

APEL DLA UCZNIÓW KLAS 1-3Pokaż galerie

Back to top