ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli 8 listopada 2013 r. w zajęciach pod hasłem: Akademia to jest coś! Były to warsztaty rytmiczno-muzyczne, połączone z prezentacją instrumentów perkusyjnych. Uczestnicy Akademii pana Marka, który batutą wyznaczał prezentację różnych głosów, instrumentów i rytmów, odbyli pierwsze zajęcia muzyczne. I tak na werblu jedna ręka goniła drugą. Talerze perkusyjne, podobne do kapeluszy, przytulały się do siebie, rozmawiając coraz piękniej. Bębny basowe z hukiem zaznaczały swą obecność w orkiestrze. Nasi uczniowie poradzili sobie świetnie z grą na perkusji, ale¦ Oczywiście, najlepiej wypadł chór rymujący wersy: Akademia to jest coś! Kiedy bębnisz jesteś gość.

W rytmach lata jeszcze gramy, wszyscy dobry humor mamy. I rzeczywiście, uczestnikom dopisywał wspaniały humor! Pierwsze zajęcia w Akademii zaliczyli wszyscy! (AŚ)

AKADEMIA MUZYCZNA PANA MARKAPokaż galerie

Back to top