ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Dnia 24 listopada 2011 roku, podczas corocznej dyskoteki andrzejkowej uczniów klas 4-6, odbył się w naszej szkole po raz drugi Andrzejkowy pokaz mody. Chętni przebrali się za znane postacie ze świata muzyki, filmu i rozrywki. Składające się z nauczycieli (Elżbieta Banaszewska, Irena Sadurska, Małgorzata Żabińska) i przedstawicieli samorządu uczniowskiego (Patrycja Śledzińska, Nina Wójtowicz) jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce Dawid Skoczylas (4c) gwiazda pop

II miejsce Kajtek Prokop (5a) Michael Jackson

III miejsce Marcel Wójtowicz (4b) Lady Gaga

wyróżnienia:

Natalia Łagód (4c) wampirzyca

Paulina Zarosińska (6b) Hiszpanka

Wszyscy otrzymali słodkie upominki. (K.T.)

ANDRZEJKOWY POKAZ MODYPokaż galerie

Back to top