ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W dniu 8 listopada odbyła się pierwsza lekcja w ramach akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”. Lekcja poświęcona była „Niepodległej Polsce”. Wzięły w niej udział klasy 1d i 2c oraz oddziały przedszkolne: grupa 5-latków i 6-latków. Podczas tej lekcji dzieci utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych, poznały sylwetki twórców niepodległej Polski oraz poznały znaczenie słowa „patriotyzm”. Na koniec kolorowały rysunek przedstawiający symbole narodowe. Zadaniem dzieci było zabranie kolorowanki do domu i zachęcenie rodziców do rozmowy na temat naszej Ojczyzny oraz odzyskania przez Polskę niepodległości. (B.F)

AKCJA EDUKACYJNA DZIECI UCZĄ RODZICÓWPokaż galerie

Back to top