ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Dla Niepodległej! W piątek 9.11.2018 r. świętowaliśmy 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczysty koncert w wykonaniu międzyklasowego zespołu uczniów oraz wzruszający występ przedszkolaków obejrzały klasy od 3 SP do 3 gimnazjum. Wiele emocji dostarczył quiz historyczny (kahoot!), dotyczący tej rocznicy, przygotowany i przeprowadzony przez p.Renatę Piątkiewicz. Część artystyczną przygotowały p. Beata Gawlik, Katarzyna Terlecka i Anna Iwańska-Kuśmierz. Oprawę muzyczną zapewnił p. Sławomir Iwanicki. Dekoracją sali zajęła się p. E. Banaszewska, Anna Niedzielska oraz Anna Gileta. Gratulujemy wykonawcom i organizatorom!

AKADEMIA Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCIPokaż galerie

Back to top