ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Dnia 10 października obchodziliśmy „Dzień Drzewa”, dlatego uczniowie klasy 2D postanowili uczcić to święto symbolicznie ubierając się na zielono lub brązowo. W tym dniu podczas zajęć poruszyliśmy tematykę drzewa, przypomnieliśmy jego budowę, rodzaje drzew oraz znaczenie, jakie odgrywa drzewo dla człowieka i przyrody. Z pestek jabłka zasadziliśmy klasowe drzewko, które stało się symbolem naszej przynależności do świata przyrody. Przystąpiliśmy także do akcji „Drzewko za makulaturę”, dlatego segregujemy papier, przyczyniając się do ochrony środowiska. Przyswajaniu wiedzy przyrodniczej tego dnia towarzyszył jak zawsze śpiew, taniec i dobra zabawa. (M.D.)

„DZIEŃ DRZEWA” W KLASIE 2DPokaż galerie

Back to top