ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W piątek 27 listopada w klasie 1d odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci – poprzebierane za wróżki, koty czy straszydła – poznały andrzejkowe zwyczaje. Z wielką ochotą brały udział we wszystkich zabawach. Nie mogło w tym dniu zabraknąć wróżby z butami, przekłuwaniem serc z imieniem przyszłego wybranka, balonów z przepowiednią, „magicznych liczb” czy „czarodziejskich kolorów”. Dzieci bawiły się przy rytmach ulubionych piosenek, śpiewały oraz tańczyły i z wielką radością „poznawały swoją przyszłość”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i wspólnej zabawie te Andrzejki były wyjątkowe. Klasa miała przyjemność gościć panie uczące się fryzjerstwa.

Zaproszone przez jedną z mam – umiliły dzieciom czas modnymi fryzurami i artystycznym malowaniem twarzy. Dzięki temu pierwszaki poczuły się nadzwyczajnie. Zwieńczeniem tajemniczego dnia były ciasteczka z przepowiedniami, które zakończyły dzień „w krainie czarów i wróżb.” (M.D.)

ANDRZEJKI W KLASIE 1DPokaż galerie

Back to top