ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W ten wyjątkowy dzień staramy się uchylić rąbka tajemnicy, dotyczącej naszej przyszłości. Uczniowie klas 1-3 rozpoczęli ten wieczór tańcami na sali gimnastycznej, która udekorowana była czarnymi kotami, czarownicami, nietoperzami i duchami. Było radośnie i wesoło. Dopisywały humory, wszyscy świetnie się bawili. Nawet panie wychowawczynie i rodzice zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. W przerwie rodzice przygotowali w klasach słodki poczęstunek. Nie obyło się też bez tradycyjnych wróżb w salach lekcyjnych: ustawiania butów, "kim zostaniesz w przyszłości", "co Ci los przyniesie", "na jaką koleżankę czy kolegę możesz zawsze liczyć", no i oczywiście - lanie wosku.

Każdy, kto poznał swoją wróżbę musi się teraz starać, aby ją dobrze wykorzystać, bo ma ona swą magiczną moc przez cały rok - do kolejnych Andrzejek. (J.D.)

Podczas dyskoteki klas 4-6, Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Katarzyny Terleckiej zorganizował "POKAZ ANDRZEJKOWY", w którym wzięli udział uczniowie przebrani za różne postacie. Jury oceniało stylizację oraz ogólne wrażenie artystyczne. Najwyższe noty otrzymali:

Ola z 4b - "Gejsza"

Paulina z 5a - "Czarownica"

Michał (5b) i Karol (6a) - "Kobieta"

oraz Ola , Kasia i Oliwia.

(K.T.)

ANDRZEJKI - DZIEŃ WRÓŻENIAPokaż galerie

 

 

Back to top