ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Systematyczne - już od 3 lat uczniowie klasy integracyjnej, obecnie 3a - spotykają się z dziećmi z Przedszkola nr 7 w Świdniku. W dzień świętego Andrzeja - 30 listopada gościli w swojej klasie dzieci z zerówki z wychowawczynią p. Grażyną Sochą i p. Julitą Ornal. Przedszkolaki przedstawiły starszym kolegom i koleżankom inscenizację andrzejkową. Oczywiście nie obyło się bez Andrzejkowych wróżb: Kim będziesz ?, Co Cię czeka w przyszłości - kręcenie czarodziejskim kołem. Potem były również wspólne tańce, pląsy. Najpiękniejszym podziękowaniem dla nauczycielek - p. Jadwigi Dziuby i p. Grażyny Sochy, które były organizatorkami tego andrzejkowego spotkania, były uśmiechnięte, zadowolone miny przedszkolaków oraz trzecioklasistów.

Back to top