Sukcesy uczniów w oddziałach gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w roku szkolnym 2017/2018

NAZWA KONKURSU

UCZEŃ

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

Konkurs polonistyczny organizowany przez Kuratora Oświaty w Lublinie – etap wojewódzki FINALISTA

Helena Rowińska

Agnieszka Piwnicka-Jagielska

Konkurs matematyczny organizowany przez Kuratora Oświaty w Lublinie – etap wojewódzki LAUREAT

Jakub Mazur

Artur Szefler

VI Powiatowy Konkurs Informatyczny Młodzieży Szkół Gimnazjalnych powiatu świdnickiego organizowany przez PCEZ w Świdniku

I miejsce drużynowo – Dudziński Oskar

(indywidualnie II miejsce) i

Komorowski Łukasz

(indywidualnie III miejsce)

Zbigniew Jastrzębski

Powiatowy Konkurs Informatyczny organizowany przez I LO w Świdniku

I miejsce drużynowo – Dudziński Oskar

(indywidualnie I miejsce) i

Komorowski Łukasz

(indywidualnie II miejsce)

Zbigniew Jastrzębski

Miejski XII Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny „Stroiki i kartki świąteczne”

Kategoria-kartki świąteczne – I miejsce Weronika Malinowska III miejsce – Mateusz Czajka

Kategoria – stroiki świąteczne – I miejsce Antola Sadło

II miejsce – Weronika Malinowska

III miejsce – Izabela Krzeszowiec

Anna Niedzielska

III Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Mój wymarzony zawód”

I miejsce – Adrianna Król

wyróżnienie – Izabela Typińska

Anna Niedzielska

III Konkurs „Piosenki z duszą” organizowany przez PCEZ w Świdniku

I miejsce Magdalena Gremplewska

II miejsce Natalia Terlecka

III miejsce Julia Śledzińska

Anna Niedzielska

VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Żołnierze Wyklęci - Niepokonani” organizowany przez Zespół Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku

1 wyróżnienie Antola Sadło

2 wyróżnienie Dominika Wasiuk

3 wyróżnienie Kinga Kwiatkowska

Anna Niedzielska

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Olimpus”

III miejsce
Jakub Mazur

Artur Szefler

Powiatowy Konkurs Matematyczny „MagMat” – eliminacje szkolne

Antola Sadło, Jan Guz, Jakub Mazur

Artur Szefler, Iwona Górska

VII Powiatowy Konkurs Poezji Władysława Broniewskiego – konkurs recytatorski

I miejsce – Zuzanna Chyćko

II miejsce – Antola Sadło

Lidia Zyskowska

VII Powiatowy Konkurs Poezji Władysława Broniewskiego – konkurs poezji śpiewanej

Wiktoria Perlińska, Maja Pawłowska, Natalia Toboła i Aleksandra Skainowska

Agnieszka

Piwnicka-Jagielska

IV Konkurs o Prawie ZS nr 5 w Lublinie

( zasięg wojewódzki)

I miejsce drużynowo:

Jakub Mazur

Krystian Góźdź

Łukasz Pawlak

Renata

Piątkiewicz

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości

( konkurs ogólnopolski)

Zakwalifikowani do eliminacji okręgowych Michał Kalita

Adam Ludjan

Dawid Czupryn

Renata

Piątkiewicz

Wojewódzki Konkurs Językowy „Cudze chwalicie, swego nie znacie…” -organizowany przez PCEZ w Świdniku

Wyróżnienie – Elżbieta Dyszczak

Lidia Zyskowska

III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

I miejsce – Maja Pawłowska

Zbigniew Jastrzębski

Ewa Michałek

XXII Konkurs Matematyczny im. ks. dra Franciszka Jakóbczyka

Tytuł laureata – Jakub Mazur

Artur Szefler

VI Powiatowy Konkurs Językowy – Idiomy w Języku Niemieckim Körperidiome

Laureatki:

Oliwia Weremko 2d – I miejsce

Izabela Drewniak 2d- II miejsce

Julia Trojanowska 3d- III miejsce

Małgorzata Stępień

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanym przez Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego

Łukasz Pawlak z klasy III F - I miejsce

Patrycja Zielińska z kl. III A - II miejsce

 Filip Polakowski z kl. III F - pierwsze wyróżnienie

Renata

Piątkiewicz

Wojewódzki Konkurs Geograficzny "Wędrujemy po mapie świata" organizowany przez XXI LO w Lublinie i pod patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie

Filip Polakowski z kl. III F – tytuł lureata

Jakub Mazur z kl. II F – tytuł laureata

Renata Kosiorek

XXII Konkurs Matematyczny im. Ks. Dra F. Jakóbczyka

Jakub Mazur z kl. II F– wynik celujący

Jan Guz kl. II F – wynik dobry

Artur Szefler

Iwona Górska

VI Powiatowy Konkurs Językowy – Idiomy w Języku Angielskim

Laureatki:

Helena Rowińska (3a) – II miejsce

Wiktoria Perlińska (3a) – III miejsce

Zuzanna Jankowska (3a) - wyróżnienie

Agata Ludjan (3a) - wyróżnienie

Plakat:

Katarzyna Berejowska (3a) – III miejsce

Patrycja Zielińska (3a) - wyróżnienie

Aleksandra Skainowska(3a) - wyróżnienie

 

Ewa Michałek

XI Powiatowy Konkurs Mistrz Gramatyki Angielskiej

Laureat: Zuzanna Jankowska (3a) - II miejsce

Ewa Michałek


Turniej gier League of Legends

I miejsce: Filip Wawrzycki II F, Jakub Broda, Jarosław Broda, Jakub Wójcik III E, Szymon Górski III F

Maria Karman

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Galileo 2018”

Mazur Jakub z klasy II F – V miejsce i tytuł laureata

Leszczyńska Małgorzata

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Koszykówce Chłopców: I miejsce (27.02.2018)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Koszykówce Chłopców: III miejsce (14.03.2018)

Kacper Sygara, Hubert Świetlicki, Dawid Piekarski, Michał Bochenko, Łukasz Pawlak, Grzegorz Król, Krystian Dzikowski, Jakub Mateńko, Grzegorz Dmitruk, Igor Pogorzałek

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Koszykówce Dziewcząt: I miejsce (02.03.2018)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt: V miejsce (13.03.2018)

Paulina Piątek, Antola Sadło, Karina Ząbek, Weronika Skiba, Julia Wójcik, Ada Poczachowska

 Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Piłce Nożnej Chłopców: I miejsce (10.04.2018)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców: III miejsce 24.04.2018)

Jakub Kamiński, Jakub Mateńko, Kacper Sygara, Bartłomiej Drozdowski, Hubert Świetlicki, Igor Wiktorowicz, Maciej Radek, Grzegorz Dmitruk, Igor Pogorzałek, Bartłomiej Łobejko, Michał Bochenko, Dawid Piekarski

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Piłce Nożnej Dziewcząt: III miejsce (11.04.2018)

Izabela Drewniak, Julia Mandziuk, Zofia Czerwcowy, Agata Szot, Weronika Praksa, Karina Ząbek, Izabela Kagankiewicz, Antola Sadło

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Piłce Ręcznej Chłopców: II miejsce (20.03.2018)

Kacper Sygara, Hubert Świetlicki, Dawid Piekarski, Łukasz Pawlak, Grzegorz Król, Krystian Dzikowski, Jakub Mateńko, Bartłomiej Łobejko, Kamiński, Łukasz Pawlak

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Piłce Ręcznej Dziewcząt: II miejsce (07.03.2018)

Paulina Piątek, Antola Sadło, Karina Ząbek, Weronika Skiba, Ada Poczachowska, Izabela Kagankiewicz, Julia Usowska, Weronika Fidecka, Weronika Praksa, Agnieszka Wal, Łucja Pawłowska, Gabriela Głuch

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Sztafetach Pływackich Chłopców i Dziewcząt: II miejsce

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Sztafet Pływackich 6x25m Chłopców i Dziewcząt : IV miejsce (04.06.2018)

Igor Wiktorowicz, Kamil Grela, Szymon Poleszak, Miłosz Podsiadły, Wiktor Gmitrzak, Maciej Dudrok oraz Karolina Poleszak, Julia Pełczyńska, Martyna Muzyka, Edyta Wawszczak, Kinga Kwiatkowska

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt w Siatkówce Plażowej: I miejsce i awans do następnego etapu rozgrywek (24.05.2018)

 Zuzanna Bielak, Patrycja Zielińska

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w zawodach lekkoatletycznych Chłopców: II miejsce (17.04.2018)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna Chłopcy: V miejsce (25.05.2018)

Kacper Sygara, Bartłomiej Drozdowski, Hubert Świetlicki, Grzegorz Dmitruk, Czupryn Dawid, Bartosz Ekiert, Jakub Kamiński, Grzegorz Król, Wojciech Król, Miłosz Podsiadły, Igor Włoszek

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w zawodach lekkoatletycznych Dziewcząt: I miejsce (17.04.2018)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna Dziewczęta: III miejsce (25.05.2018)

Weronika Fidecka, Julia Pełczyńska, Paulina Piątek, Weronika Praksa, Karolina Saran, Anna Śledziewska, Izabela Typińska, Agnieszka Wal, Magdalena Wesołowska, Karina Ząbek

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

XII miejsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt rocznika 2002-2004 w Ostrowcu Świętokrzyskim (7-10.06.2018)

Bielak Zuzanna, Fedorko Wiktoria, Fidecka Weronika, Kowalczyk Nikola, Piątek Paulina, Sadło Anatola, Typińska Izabela, Wal Agnieszka, Wesołowska Magdalena, Ząbek Karina, Zielińska Patrycja

Czerniakowski Jacek, Sekuła Cezary

XIII Powiatowy Konkurs Historyczny "Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości" dla gimnazjalistów powiatu świdnickiego.

I miejsce - Szymon Rycerz kl. II E

III miejsce - Filip Polakowski kl. III F

wyróżnienie - Łukasz Pawlak III F

wyróżnienie - Szymon Adamczuk III D

R.Piątkiewicz

R.Piątkiewicz

R.Piątkiewicz

Ł. Czapla

Powiatowy Konkurs „Odnawialne źródła energii” w Piaskach

I miejsce- Olga

Mróz III D

III miejsce- Oliwia Kobylańska IIIA

Wyróżnienia:Agata Ludjan IIIA

Jakub Wójcik III E

A.Flis

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

I miejsce drużynowo

Zuzanna Bielak

Wiktoria Perlińska

Helena Rowińska

Aleksandra Skainowska

Patrycja Zielińska

Katarzyna Kondracka

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top