Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w roku szkolnym 2017/2018
Klasy I-III
W tegorocznej edycji Alfika wzięło udział blisko 67 tys. uczniów, wśród których wyłoniono 416 laureatów. Z naszej szkoły startowało 84 uczniów. Wśród uczniów klas 3 naszej szkoły jeden uczeń zajął miejsce na podium. |
|
3a |
Miejsce na podium (tzw. wynik bardzo dobry) – 13 miejsce w województwie |
Kangur matematyczny
3a |
Miejsce na podium (tzw. wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny” dla uczniów klas III |
3b |
Miejsce na podium (tzw. wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny” dla uczniów klas III |
Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych
3e |
Wyróżnienie za rolę narratora |
Powiatowy Konkurs Matematyczny
3a |
Laureat |
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
3a |
Laureat |
Powiatowy Krzesimowski Konkurs Przyrodniczy „Przyroda wokół nas” w kategorii artystycznej
3a |
I miejsce |
3a |
III miejsce |
Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Moja książka”
3a |
III miejsce |
3a |
III miejsce |
3e |
Nagroda specjalna w kategorii „Krzewienie kultury” |
Klasy IV-VII
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty |
laureat z języka angielskiego – klasa 7a trzech finalistów: jedna finalistka z konkursu polonistycznego – kl. 7c dwie finalistki z klasy 7c - z konkursu ortograficznego |
Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (II miejsca) otrzymali: |
uczeń z klasy 6b otrzymując 89,17% pkt. możliwych do uzyskania i 10 miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej, (opiekun: A. Janczarek) |
uczeń z klasy 5b otrzymując 83,33% pkt. możliwych do uzyskania i 13 miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej, (opiekun: S. Chodorowska) |
uczeń z klasy 3a otrzymując 85% pkt. możliwych do uzyskania i 13 miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej. (opiekun J. Legocka) |
Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku (III miejsca) otrzymali: |
uczeń z klasy 7c otrzymując 79,17% pkt. możliwych do uzyskania i 17 miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej, (opiekun A. Janczarek) |
uczeń z klasy 6c otrzymując 79,17% pkt. możliwych do uzyskania i 32 miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej. (opiekun M. Szczerbiec) |
Miejsce na podium, czyli III miejsce (tzw. „wyróżnienie”) w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyło sześciu uczniów. |
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Straż dawniej i dziś”
4c |
I miejsce wśród uczniów z kilku krajów |
Osiągnięcia sportowe na szczeblu wojewódzkim
6a |
III miejsce w badmintonie drużynowym |
Osiągnięcia sportowe na szczeblu rejonowym
6a |
III miejsce w badmintonie drużynowym |
Powiatowa Corrida Ortograficzna
6c |
III miejsce |
Osiągnięcia sportowe na szczeblu powiatowym
W sztafetach pływackich |
4c |
III miejsce |
5b |
||
5b |
||
5b |
||
5b |
||
5b |
||
5c |
||
6a |
||
6a |
||
6b |
||
W piłce ręcznej |
5a |
II miejsce |
5b |
||
6a |
||
5a |
III miejsce |
|
5b |
||
5b |
||
5b |
||
6a |
||
6b |
II miejsce |
|
6c |
II miejsce |
|
W mini piłce koszykowej |
5a |
III miejsce |
5b |
||
5c |
||
6b |
||
6c |
||
W mini piłce siatkowej |
5b |
III miejsce |
6a |
||
6b |
||
6c |
||
W mini piłce siatkowej czwórek |
5a |
III miejsce |
W szachach drużynowych |
5a |
II miejsce |
5a |
II miejsce |
|
5c |
II miejsce |
|
6a |
II miejsce |
|
W czwórboju lekkoatletycznym |
5b |
III miejsce |
5b |
II miejsce |
|
6a |
III miejsce |
|
6c |
II miejsce |
|
6c |
III miejsce |
|
|
|