Zapraszamy uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w kolejnym konkursie plastycznym. Tematem może być kartka świąteczna lub inna praca przestrzenna związana ze Świętami Wielkiej Nocy (stroik, pisanka, palma).

„Optymizm jest wiarą prowadzącą do spełnienia. Nic nie można zrobić bez nadziei i pewności”.

Helen Keller

Od dziś zapraszam w podróż po „krainie optymizmu” razem z autorkami książki „10 minut uważności” Goldie Hawn i Wendy Holden.

Wyobraź sobie dwóch wędrowców, którzy zgubili się na górskim szlaku. Jeden martwi się tym, że już nigdy nie odnajdzie drogi, podczas gdy drugi podziwia piękne widoki z niewzruszoną pewnością, że w końcu jakoś trafi do domu.

Domowa baza kosmiczna

W tym szczególnym czasie, oceny mają mieć przede wszystkim charakter motywujący, mają wspierać ucznia i zachęcać go do działania. Wiemy, jak trudno jest uczniom, rodzicom i nauczycielom pracować w nowym systemie. Jak i za co oceniać naszych uczniów w czasie nauki zdalnej? Oto najważniejsze zasady. (M.D, B.F)

Jeśli ktoś z Państwa nie zapisał jeszcze dziecka do kl 1 można to uczynić wypełniając wniosek telefonicznie pod numerem telefonu 81 - 468-77-00 w godzinach 10 - 13 lub pobrać wniosek ze strony szkoły i wypełniony przesłać w formie skanu na szkolną pocztę

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele

Sytuacja, w jakiej przyszło nam żyć na pewno powoduje wiele stresujących momentów. Emocje jakie targają nami w tym trudnym czasie, mogą powodować wiele konfliktów. Spróbujmy zastanowić się, jak poradzić sobie ze stresem wynikającym z odosobnienia

Dziękujemy za rozwiązania zagadek z poprzedniego tygodnia. Bezbłędne odpowiedzi przesłali :

Basia Kocot 1c, Filip Skomorowski 1c i Mateusz Miazek 3b.

Gratulujemy i zapraszamy do rozwiązywania kolejnych . Odpowiedzi przesyłamy na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z każdej możliwej strony docierają do nas informacje o koronawirusie. Nie da się nie myśleć i nie rozmawiać na ten temat! Pamiętajmy, że dzieci są bardzo spostrzegawcze i zauważają więcej niż nam się wydaje. Patrząc na nasze reakcje i zachowanie, wczuwają się i przejmują nasze emocje. Dlatego powinny być odpowiednio wprowadzone w tą nową codzienność, by świadomie w niej uczestniczyć.

Czym jest koronawirus? Jak się przed nim chronić? Na ten temat powstało już wiele publikacji. Jednak najważniejsze jest codzienne wsparcie i szczere, spokojne pogadanki z rodzicami, opiekunami. W ten sposób dziecięcy strach przed nieznanym możemy zmniejszyć i oswoić.

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top