ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Nasza szkoła z sukcesem odnalazła się w nowej, cyfrowej, rzeczywistości. Po wielu tygodniach pracy na zintegrowanej platformie edukacyjnej Microsoft Office 365 możemy śmiało powiedzieć, że daliśmy radę.

Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie i rodzice wykonali ogromną pracę, aby w pełni wykorzystać jak najwięcej funkcjonalności platformy i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych. Regularne wideolekcje to już dla nas wszystkich oczywistość, wszak rozpoczęliśmy je jeszcze w marcu. Zadbaliśmy o to, by odbywały się wyłącznie w obrębie jednej platformy, MS Teams, aby nasi uczniowie wszystko to, co potrzebne do pracy, mieli w jednym pokoju wirtualnym.

Dodatkową zaletą jest to, że cała społeczność szkoły korzysta z jednolitych wersji programów komputerowych umieszczonych „w chmurze”, dzięki czemu brak odpowiedniego oprogramowania na domowym komputerze nie stanowi przeszkody.

Nie spoczywamy na laurach. Naszym celem jest nieustanny progress. Rozwijamy metodykę nauczania zdalnego oraz różnorodność form pracy zdalnej.

Na naszej stronie mogą Państwo podziwiać wirtualne akademie, występy i koncerty naszych uczniów, wirtualną galerię prac plastycznych, liczne konkursy cieszące się ogromnym powodzeniem i wiele innych wirtualnych atrakcji. Zapraszamy do wirtualnej „Trójki”!

LW

Back to top