Protokół z obrad Jury VIII KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „MOJA KSIĄŻKA”. Na konkurs wpłynęło 112 prac z 7 szkół:

Szkoła Podstawowa w Jackowie

– 3 prace (klasy 1-3)

– 1 praca (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa w Kalinówce

– 2 prace (klasy 1-3)

Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach

– 13 prac (klasy 1-3)

– 1 praca (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku

– 7 prac (klasy 1-3)

– 11 prac (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku

– 10 prac (klasy 1-3)

– 33 prace (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdniku

– 6 prac (klasy 4-7)

Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku

– 24 prace (klasy 1-3)

– 1 praca (klasy 4-7)

W dniach 8 – 31 maja komisja konkursowa zapoznała się ze wszystkimi pracami. Poziom wielu z nich był bardzo wysoki. Po długich i burzliwych obradach Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KLASY I-III

PRACE ZESPOŁOWE:

I miejsce – Klasa 2B – SP nr 7 w Świdniku – „ANZCĘROWEL AKZCEŻĄISK ;) ;) Leworęczna Książeczka J”, op. p. Ewa Nawrocka.

I miejsce – Klasa 1A – SP nr 3 w Świdniku – „Niezwykła historia pewnego pomponika”, op. p. Justyna Legocka.

PRACE Literacko-Plastyczne:

I miejsce – Paulina Biała (2) – SP w Jackowie – „Przygody Hani”, op. p. Anna Tarkowska.

II miejsce – Barbara Tarka, Tomasz Świć (2C) – SP nr 3 w Świdniku – „Prawdziwi przyjaciele”, op. p. Joanna Woroch.

III miejsce – Izabela Dadej, Hanna Adamczuk (1B) – SP nr 5 w Świdniku – „Świat jednorożców”, op. p. Marzena Sekutowska.

Wyróżnienie – Milena Rudzka, Magdalena Czerwińska (1B) – SP nr 5 w Świdniku – „Super pieski”, op. p. Marzena Sekutowska.

Wyróżnienie – Igor Lalka (1B) – SP nr 5 w Świdniku – „Mój pies Łatek”, op. p. Marzena Sekutowska.

PRACE Plastyczne:

I miejsce – Gabriela Misiurek (2B) – SP nr 7 w Świdniku – „Wiosna u Andersena”, op. p. Ewa Nawrocka.

I miejsce – Julia Wyrzykowska (1D) – SP nr 3 w Świdniku – „Księżniczka Julia i książę Michał”, op. p. Małgorzata Dołęga.

II miejsce – Pola Grelewska (1B) – SP nr 5 w Świdniku – „Przygoda Esme”, op. p. Marzena Sekutowska.

Wyróżnienie – Agata Misztal (1B) – SP nr 3 w Świdniku – „Album cyferkowy”, op. p. Emilia Tokarska.

Wyróżnienie – Patryk Woźnica (1B) – SP nr 5 w Świdniku – „Przygody Dropsika”, op. p. Marzena Sekutowska.

PRACE Literackie:

Wyróżnienie – Damian Grądkowski (2A) – SP w Kalinówce – „Moje historie”, op. p. Jolanta Jabłońska.

Wyróżnienie – Kinga Mucha (2A) – SP w Kalinówce – „Drago”, op. p. Jolanta Jabłońska.

KLASY IV-V

PRACE Literacko-Plastyczne:

I miejsce – Szymon Wójcik (4A) – SP nr 5 w Świdniku – „Baśń o płaczącej topoli”, op. p. Iwona Rubaj.

II miejsce – Aleksandra Ozon, Kamila Kasprzak (4A) – SP nr 7 w Świdniku – „Gdzie są nasi rodzice”, op. p. Karolina Suszek.

III miejsce – Martyna Iwanek (4A) – SP nr 7 w Świdniku – „Magiczna przygoda Mustanga”, op. p. Karolina Suszek.

Wyróżnienie – Paulina Ziemba (4F) – SP nr 5 w Świdniku – „YUKO”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

PRACE Literackie:

I miejsce – Zuzanna Tusińska (4B) – SP nr 7 w Świdniku – „Pamiętnik czarnych okularków”, op. p. Karolina Suszek.

II miejsce – Urszula Łopucka (5F) – SP nr 5 w Świdniku – „Diana na tropie Ateny Zadumanej”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

III miejsce – Sara Piekarska (4B) – SP nr 7 w Świdniku – „Magiczna wrona”, op. p. Karolina Suszek.

Wyróżnienie – Sandra Olejnik (4F) – SP nr 5 w Świdniku – „Chanel – moje małe szczęście”, op. p. Monika Lechnio-Lewicka.

Wyróżnienie – Marcel Podkowa (4F) – SP nr 5 w Świdniku – „Błękitna moc”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

KLASY VI-VII

PRACE Literacko-Plastyczne:

I miejsce – Gabriela Biała (6) – SP w Jackowie – „Kurstyna”, op. p. Anna Krasucka-Chyćko.

I miejsce – Zuzanna Bolesławska (7B) – SP nr 4 w Świdniku – „Dom na końcu ulicy”, op. p. Beata Nadgrodkiewicz.

III miejsce – Szymon Pożarowszczyk (6G) – SP nr 5 w Świdniku – „Mały bohater”, op. p. Justyna Bęczkowska.

PRACE Literackie:

I miejsce – Wiktoria Szczepanik (7A) – SP nr 5 w Świdniku – „Pod skrzydłami”, op. p. Iwona Rubaj.

II miejsce – Amelia Dejko – (7D) – SP nr 7 w Świdniku – „Kałuża prawdy”, op. p. Monika Lorek.

III miejsce – Miłosz Tokarski (7B) – ZPO w Trawnikach – „Kakao”, op. p. Alicja Futa.

PRACE Plastyczne IV-VII:

I miejsce – Oliwia Nowacka (4A) – SP nr 5 w Świdniku – „Wyprawa po zaczarowaną różę”, op. p. Iwona Rubaj.

Wyróżnienie – Jagoda Jońca, Dominika Drabik (6B) – SP nr 7 w Świdniku – „Dzieci świata”, op. p. Małgorzata Łągiewka.

NAGRODY SPECJALNE w kategoriach:

Komiks:

I miejsce – Marcelina Wiśniewska (2A) – ZPO w Trawnikach – „Dziurawa sprawa”, op. p. Małgorzata Kowalczyk.

II miejsce – Maksymilian Sikorski (2A) – ZPO w Trawnikach – „Pożar”, op. p. Małgorzata Kowalczyk.

III miejsce – Szymon Pałka (2C) – SP nr 3 w Świdniku – „Jeden dzień z życia drugoklasisty”, op. p. Joanna Woroch.

Wyróżnienie – Maciej Gajos (1A) – SP nr 3 w Świdniku – „Zaginiony komputer”, op. p. Justyna Legocka.

Książka popularnonaukowa:

Małgorzata Koszowska, Joanna Czerwińska (5D) – SP nr 7 w Świdniku – „Nietypowe zawody”, op. p. Małgorzata Łągiewka.

Lapbook:

Krystian Samolej (1D) – SP nr 3 w Świdniku – „Czas”, op. p. Małgorzata Dołęga.

Pasja:

Jan Parcheta (6C) – SP nr 5 w Świdniku – „Drużyna marzeń”, op. p. Małgorzata Jańczuk.

Poezja:

I miejsce – Pola Podkańska (6B) – SP nr 7 w Świdniku – „Przyjazna bańka”, op. p. Grażyna Kwiecińska.

II miejsce – Lena Dajewska (5A) – SP nr 4 w Świdniku – „Lenorkowe wierszyki”, op. p. Magdalena Kołodyńska.

Za niebanalne podejście do tematu:

Maja Wawruch (4D) – SP nr 3 w Świdniku – „Ja i moja szkoła, czyli dlaczego chodzę do szkoły”, op. p. Lidia Zyskowska.

Za zabawę słowem:

Alicja Koszowska, Natalia Piskorek (2B) – SP nr 7 w Świdniku – „Zwierzakoraj”, op. p. Ewa Nawrocka.

NAGRODA SPECJALNA „Głosu Świdnika”:

Weronika Kołtun (6B) – SP nr 5 w Świdniku – „Wojenny chłopak”, op. p. Beata Jasielska.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się dnia 14 czerwca 2019r. o godz. 10:00 – w sali audiowizualnej SP nr 3 (budynek zielony). Zapraszamy wszystkich laureatów konkursu (nagrodzonych i wyróżnionych!) oraz ich opiekunów. Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody książkowe dla nich zostały ufundowane przez Urząd Miasta Świdnik, Starostwo Powiatowe w Świdniku oraz „Głos Świdnika”.

Jury:

Agnieszka Wójcik-Skiba

Mariola Kardas

Bożena Milanowska

Małgorzata Żabińska

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top