W niezwykle słoneczny wtorkowy dzień – 24 maja – klasy 1c i 1d wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do „Magicznych Ogrodów”. Wyjazd był o tyle niecodzienny, że uczestniczyli w nim także rodzice. Niezwykła przygoda w „Magicznych Ogrodach” rozpoczęła się od wycieczki po parku – z paniami przewodniczkami, przebranymi za postacie zamieszkujące ogród. Zwiedzający poznali historię tego miejsca, którą wyśpiewał im ukryty w drzewie elf. Potem mieli okazję wyruszyć na poszukiwanie pająków, ukrytych w dolinie. Widzieli ogród różany, marchewkowe pole, dolinę Bulwiaków, wielki plac do budowania z klocków, a także miejsce zamieszkania Mordoli. Duże zainteresowanie, zwłaszcza u chłopców, wzbudziło szkolenie z posługiwania się mieczami.

Była też magiczna studnia, do której wchodzili najodważniejsi. Oprócz dmuchanych zamków, trampolin i wielkiej zjeżdżalni oraz różnego rodzaju placów do zabawy, największe wrażenie zrobiło na dzieciach Mroczysko. Po wejściu za wielką, drewnianą bramę i pokonaniu przerażającej widokami drogi, mijając pajęczyny i straszliwe maski dotarły do jaskini smoka. Nie wszystkie chciały stanąć z nim „oko w oko”. Atrakcji było tak wiele, że czas minął niezwykle szybko. I uczniowie, i rodzice bawili się znakomicie. A piękna pogoda uprzyjemniła ten radosny czas. (M.D., B.F.)

1C I 1D W MAGICZNYCH OGRODACHPokaż galerie

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top