Z uwagi na to, że wszyscy- nauczyciele, uczniowie oraz rodzice więcej czasu spędzamy przed komputerem, przedstawiamy film pokazujący prawidłową postawę podczas pracy zdalnej.

Katarzyna Radek- pedagog/doradca zawodowy

Uczniowie klas I – III przygotowali piękne laurki z okazji 100. Urodzin Jana Pawła II. Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, włożony trud w przygotowanie i wykonanie pracy konkursowej.

Ogłaszamy wyniki konkursu:
Nagrody otrzymują:

Nasza szkoła z sukcesem odnalazła się w nowej, cyfrowej, rzeczywistości. Po wielu tygodniach pracy na zintegrowanej platformie edukacyjnej Microsoft Office 365 możemy śmiało powiedzieć, że daliśmy radę.

Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie i rodzice wykonali ogromną pracę, aby w pełni wykorzystać jak najwięcej funkcjonalności platformy i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych. Regularne wideolekcje to już dla nas wszystkich oczywistość, wszak rozpoczęliśmy je jeszcze w marcu. Zadbaliśmy o to, by odbywały się wyłącznie w obrębie jednej platformy, MS Teams, aby nasi uczniowie wszystko to, co potrzebne do pracy, mieli w jednym pokoju wirtualnym.

• „Moja ulubiona postać bajkowa, baśniowa , legendarna lub literacka”
  • „Bohaterowie dzisiejszych czasów”
  • „ Mój przyjaciel, kolega, koleżanka”

Pierwszaki śpiewają "Barkę"

„Barka” to ulubiona pieśń Jana Pawła II. Pierwszoklasiści przygotowali śpiew tej pieśni na 100. Urodziny Jana Pawła II. Posłuchajcie Alicji, Gabrysi i Kacpra z klasy 1b.
Zaśpiewajmy razem.

Uczniowie i Absolwenci wraz z rodzinami spotkali się wirtualnie, aby uczcić pamięć Św. Jana Pawła II.

Prezentujemy prace uczniów klas I – III, którzy przygotowali przepiękne laurki z okazji 100. Urodzin Jana Pawła II.

Rozstrzygnięcie konkursu 26.05.2020 roku.

Konkurs plastyczny „Portret Mojej Mamy”