Sukcesy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku, rok szkolny 2019/2020, semestr I, Klasy IV-VIII. Gratulujemy wszystkim.

nazwa konkursu

uczeń, miejsce w konkursie

nauczyciel przygotowujący

Poziom ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund”

7 miejsce w województwie – Anna Pawlak kl.8b

Anna Owsicka- Mazur

Małgorzata Stępień

Poziom wojewódzki

Konkurs Matematyczny KO

II etap – Damian Gryta

Marzenna Szczerbiec

Konkurs Fizyczny KO

III etap – Dawid Bartosik

Joanna Reszka

Konkurs Wojewódzki LOP pt. „Barwy jesieni”

Natalia Misiak 5d - wyróżnienie

Elżbieta Wolanin

III miejsce w XXVIII Wojewódzkim Turnieju Mikołajkowym Minisiatkówki dz, i chł. w kategorii klas 4 Lublin

Wiktoria Gościniak, Aleksandra Kochalska

Grzegorz Dejko

Wojewódzki konkurs fotograficzny LOP„Barwy jesieni”

I miejsce- laureat Julia Zdanowska, kl.6d

III miejsce- laureat Aleks Jonko

Wyróżnienia:

Oliwia Nowakowska, kl.6a

Oliwia Chrześcijanek, kl.7b

Magdalena Jaworska, kl. 7b

Agnieszka Flis

Konkurs Geograficzny KO

III etap – Krzysztof Lenart 8b

Elżbieta Wolanin

Poziom powiatowy

Konkurs Literacki „Piękna i Niepodległa”

Natalia Sobańska, 5d – I miejsce

Maja Wawruch, 5d – III miejsce

Lidia Zyskowska

Moda na odblaski

Magdalena Jaworska, Wiktoria Gębała, Karolina Koperska, Piotr Kozdroń, Anna Stępeń, Zuzanna Mańko II miejsce powiat

Patryk Kalita, Agnieszka Pachuta

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w mini piłca koszykowej dziewcząt klas 6

Gościniak Wiktoria, Anna Stępień, Aleksandra Kochalska, Hannah Król, Aleksandra Jóżwik, Dominika Adamczyk, Martyna Koczura, Amelka Josicz, Maja Kowalczyk, Wiktoria Amrozy, Alicja Barańska, Jagoda Pizoń.

Grzegorz Dejko

I miejsce w XVII Biegi Niepodległości

Gabriela Kurkiewicz

Grzegorz Dejko

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w badmintonie dziewcząt

Wiktoria Chrześcijanek, Joanna Kwiecińska

Grzegorz Dejko, Konrad Dolecki

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w badmintonie chłopców

Filip Wroński, Jakub Konowałek

Grzegorz Dejko, Jacek Czerniakowski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w szachach drużynowych

Aleksandra Lato, Antoni Żyskowski, Szymon Śniegocki, Jan Dudzik

Grzegorz Dejko

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnik w unihokeja dziewcząt

Anna Stępień, Wiktoria Gościniak, Aleksandra Kochalska, Agata Jankowska, Dominika Adamczyk, Anna Jańczak, Martyna Koczura, Gabrysia Kurkiewicz, Hannah Król, W. Amrozy, Maja Kowalczyk

Grzegorz Dejko

Poziom międzyszkolny

Zawody z Ratownictwa Przedmedycznego

Kacper Gałecki, Adam Konowałek, Anna Stępień, Aleksandra Lato, Gabriela Kurkiewicz – III miejsce

Patryk Kalita, Agnieszka Pachuta, Agnieszka Piekarska

III Turniej Wiedzy o Świdniku

Filip Filipowicz – I miejsce , Kacper Gałecki- II miejsce, Natalia Furtak – III miejsce

Renata Piątkiewicz

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top