ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W dniu 3.02.2020 odbył się pokazowy egzamin DSD. Uczniowie przygotowujący się do zdawania certyfikatu z języka niemieckiego mieli okazję zobaczyć, jak wygląda część ustna tego egzaminu. A bohaterami dnia byli Ania Pawlak i Bartek Jabłoński z klasy 8B - ich rozmowy z egzaminatorami, referaty, które wygłosili i wypowiedzi dotyczące omawianych tematów wywarły duże wrażenie na komisji, w skład której wchodzili nauczyciele języka niemieckiego i ekspert z Niemiec pani Birgit Mohr. Egzamin obserwowali uczniowie klasy 8B i 7B. Gratulujemy Ani i Bartkowi i dziękujemy, że podzielili się swoją wiedzą. Wszystkim życzymy powodzenia na właściwym egzaminie w marcu 2020.

Próba przed egzaminem DSD 2020Pokaż galerie

Back to top