Sukcesy gimnazjalistów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku semestr I

Nazwa konkursu

Uczeń, miejsce w konkursie

Nauczyciel przygotowujący

Konkurs Języka Niemieckiego – Kuratorium Oświaty

Oliwia Weremko (3d)

Natalia Zięba (3d)

- finalistki

Małgorzata Stępień

Konkurs Historyczny – Kuratorium Oświaty

Jakub Mazur (3f) - laureat

Beata Gawlik,

Renata Piątkiewicz

Konkurs Historyczny – Kuratorium Oświaty

Szymon Rycerz (3e) - laureat

Renata Piątkiewicz

Konkurs Matematyczny – Kuratorium Oświaty

Szymon Rycerz (3e) - finalista

Małgorzata Frąc-Żurek

Literacka gra miejska „Wgraj się w literaturę”

Jakub Mazur (3f) - I miejsce

Jakub Jaworski (3f) - I miejsce

Karolina Staniecka (3e) - I miejsce

Lidia Zyskowska

Konkurs plastyczny „Im zawdzięczamy niepodległą Polskę”

(organizator SP7)

Zuzanna Daca (3f) - I miejsce

Kinga Kwiatkowska (3f) - II miejsce

Karolina Uchańska (3b) - III miejsce

Hanna Wierzbicka (3b) - wyróżnienie

Anna Niedzielska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wspólnie mówimy NIE przemocy – pod wspólnym niebem

(organizator Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Szkoła Podstawowa nr 29 w Lublinie)

Patrycja Walczak (3c) – laureat

Katarzyna Grela (3b) - laureat

Zuzanna Daca (3f) - wyróżnienie

Anna Niedzielska

XIII Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. „Stroiki i Pocztówki Świąteczne” (organizator MOK )

w kategorii stroiki:

Zuzanna Daca (3f) – I nagroda

Hanna Wierzbicka (3b) – III nagroda

Nikola Kowalczyk (3f) - wyróżnienie

W kategorii kartki świąteczne:

Hanna Wierzbicka (3b) – I nagroda

Maja Woźniak (3f) - wyróżnienie

Anna Niedzielska

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej (etap miejski)

Maja Kowalczyk (3c) - II miejsce

Mariola Kardas

Konkurs kuratoryjny- etap wojewódzki z biologii

Michał Mitrus (3e)

Agnieszka Flis

Powiatowy konkurs wiedzy biologicznej pt. „Człowiek bez tajemnic” (organizator Zespół Szkół w Piaskach)

Michał Mitrus (3e) - I miejsce

Agnieszka Flis

Konkurs powiatowy w ramach projektu w LO Bronek „Trzymaj formę” ze znajomości wiedzy z Roztoczańskiego Parku Narodowego i Roztocza

Najlepsze w kategorii:

uczniowie gimnazjum: Julia Mandziuk, Ada Poczachowska i Wiktoria Fedorko (3d)

Agnieszka Flis

IV Ogólnopolska Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Jakub Mazur (3f)

Renata Piątkiewicz

Unimat- konkurs matematyczny

Wiktoria Mazur (3b)

Agnieszka Koper (3b)

Natalia Zięba (3d)

Małgorzata Frąc-Żurek

MagMat - konkurs matematyczny

Szymon Rycerz (3e)

Małgorzata Frąc-Żurek

Powiatowy Konkurs Idiomów w Językach Obcych (organizator I LO Świdnik)

Gabriela Kopczyńska 3b

Laureat – III miejsce

Paweł Szczerba

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w sztafetowych biegach przełajowych chł.

I miejsce

I. Wiktorowicz, I. Włoszek, W. Król, G. Dmitruk, M. Podsiadły, A. Kopczyński, M. Mazur, M. Gągoł, Gajewski, Gajos, K. Gęśla

J. Czerniakowski, M. Karman, C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w sztafetowych biegach przełajowych dz.

I miejsce

N. Okoń, J. Pełczyńska, N. Kowalczyk, O. Smok, M. Gremplewska, W. Zań, J. Wójcik, L. Żelazek, A. Poczachowska

J. Czerniakowski, B. Bogusz, B. Gutek.

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w badmintonie chł.

I miejsce

M. Sieńczak, W. Świetlicki.

J. Czerniakowski, C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w badmintonie dz.

III miejsce

N. Kowalczyk, L. Żelazek.

J. Czerniakowski, B. Bogusz, B. Gutek.

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w pływaniu drużynowym chł.

II miejsce

I. Wiktorowicz, K. Grela, T. Pietrzyk, S. Poleszak, F. Figurski, H. Świątek

J. Czerniakowski,

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w pływaniu drużynowym dz.

II miejsce

A. Gągoł, N. Okoń, K. Kwiatkowska, E. Wawszczak, L. Żelazek, M. Muzyka, M. Gremplewska, J. Klamer

J. Czerniakowski, B. Bogusz, B. Gutek.

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top