Wieczór Andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w naszej szkole przybrał formę zorganizowanych w klasach wróżb. Uczniowie klas 1–3 postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i wspólnie z wychowawczyniami urządzili sobie zabawę. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem brali udział we wróżbach z butami, przekłuwaniem serc z imieniem przyszłego wybranka, balonów z przepowiednią, „magicznych liczb” czy „czarodziejskich kolorów”. Były zabawy z balonami, łódkami na wodzie, taniec w parach na gazecie i smaczne cukierki, w których szczęśliwcy znajdywali grosiki. Dzieci bawiły się przy rytmach ulubionych piosenek, śpiewały i tańczyły oraz z wielką radością poznawały swoją przyszłość.

Klasa 2d po raz kolejny miała przyjemność gościć młode panie fryzjerki, które umiliły czas wykonaniem modnych fryzur i artystycznym malowaniem twarzy. Dzięki temu uczniowie poczuli się naprawdę wyjątkowo.

ANDRZEJKI W KLASACH 1-3Pokaż galerie