Wieczór Andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w naszej szkole przybrał formę zorganizowanych w klasach wróżb. Uczniowie klas 1–3 postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i wspólnie z wychowawczyniami urządzili sobie zabawę. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem brali udział we wróżbach z butami, przekłuwaniem serc z imieniem przyszłego wybranka, balonów z przepowiednią, „magicznych liczb” czy „czarodziejskich kolorów”. Były zabawy z balonami, łódkami na wodzie, taniec w parach na gazecie i smaczne cukierki, w których szczęśliwcy znajdywali grosiki. Dzieci bawiły się przy rytmach ulubionych piosenek, śpiewały i tańczyły oraz z wielką radością poznawały swoją przyszłość.

Klasa 2d po raz kolejny miała przyjemność gościć młode panie fryzjerki, które umiliły czas wykonaniem modnych fryzur i artystycznym malowaniem twarzy. Dzięki temu uczniowie poczuli się naprawdę wyjątkowo.

Imprezom towarzyszyło wiele radości i śmiechu. Jednak największą atrakcją andrzejkowych spotkań były oczywiście ciasteczka z wróżbą. Wszyscy mamy nadzieję, że te najprzyjemniejsze wróżby spełnią się jak najszybciej! (M.D.)

ANDRZEJKI W KLASACH 1-3Pokaż galerie

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top