ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Klasa 3d ma za sobą wiele ciekawych świąt nietypowych. Często włącza je w zajęcia lekcyjne, dowiadując się więcej na temat kolejnych zagadnień. Uczniowie rozwijają ciekawe tematy wzbogacając swoją wiedzę, a przy tym świetnie się bawiąc.
Tym razem nie mogło być inaczej – Dzień Dyni stał się okazją do zadań specjalnych podczas klasowego ESCAPE ROOMU.
Uczniowie musieli wykonać aż 6 misji, w których musieli wykazać się znajomością z wielu dziedzin: obliczali działania arytmetyczne, rysowali pomiary temperatury na termometrach, uzupełniali tekst pełen trudności ortograficznych, przechodzili skomplikowany labirynt. Musieli znać się także na mnożeniu oraz rozpoznać części mowy, które do tej pory poznali.

Choć zadania wymagały niekiedy dużo skupienia oraz wykazania się zdobytą wiedzą, wspólnie udało im się wykonać je bardzo dobrze. Doskonała współpraca i organizacja czasu sprawiła, że udało im się zakończyć misje oraz zdobyć nagrodę. Radości nie było końca! Ale najlepsze czekało na sam koniecv- oprócz dyplomów i lizaków za doskonałe wykonanie zadania, czekały jeszcze słodkości przygotowane przez nasze Kochane klasowe Mamusie. Dyniowe deserki oraz babeczki osłodziły nam piątkowy dzień. Dziękujemy! (M.D)

Back to top