Mimo niesprzyjających okoliczności, a może nawet im na przekór, zapraszamy na dziewiątą już edycję naszego KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „MOJA KSIĄŻKA”. Jego celem jest zachęcanie dzieci i młodzieży do poznawania świata książek, rozwijania wyobraźni i twórczości własnej, przy wykorzystaniu różnorodnych form, technik i środków. Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku 6 – 15 lat, uczęszczające do szkół podstawowych Świdnika i okolic. Zadaniem uczestników jest wykonanie książki, przy wykorzystaniu dowolnych form, technik i środków. Organizatorzy nie chcą w żaden sposób ograniczać inwencji twórczej!

W tym roku – ze względu na zaistniałe okoliczności – terminy uległy przesunięciu. Prace należy przesłać w wersji elektronicznej do dnia 10 maja 2020 roku do godziny 23.59 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. (w temacie wpisując: Konkurs „MOJA KSIĄŻKA”). Dla autorów blogów niczego to nie zmienia. Może warto - w tym roku szczególnie - pomyśleć nad taką formą twórczości?

Część uczniów wykonała już papierowe książki. Wyjaśniamy, że w żadnym razie nie chodzi o to, żeby robić drugie prace! Teraz trzeba tylko te, które już powstały, zapisać jakoś w formie elektronicznej. Z tekstami literackimi, pisanymi na komputerze, nie będzie problemu. Inne – można np. zeskanować i przysłać jako PDF, zrobić prezentację lub zdjęcia – kartka po kartce... Może to być nawet filmik z czytania, jeśli będzie widać cały tekst i okładkę. Możliwości jest wiele. Każdy może wybrać dowolną formę. Chodzi o to, żeby udało się książkę przysłać mailem, bo jurorzy muszą ją jakoś obejrzeć, przeczytać (wysłuchać) i ocenić. Dokumenty konkursowe (regulamin i kartę zgłoszenia) można pobrać TUTAJ – w kategorii KONKURSY

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top