ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

Informujemy, iż od 1 września nasza szkoła będzie realizowała stacjonarną formę kształcenia. Przygotowujemy nasze budynki szkoły i przedszkola na przyjęcie uczniów. Priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa uczniom, rodzicom i pracownikom. W celu ograniczenia zagrożeń związanych z funkcjonowaniem szkoły podczas pandemii, będzie obowiązywała „Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku”, uwzględniająca wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Procedura zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły w dniu 31 sierpnia. Prosimy Państwa o zapoznanie się z tym dokumentem. Dodatkowo prosimy o śledzenie zmian wprowadzanych przez służby sanitarne oraz przez instytucje państwowe.

Back to top