Zapraszamy Państwa na konsultacje z nauczycielami w ramach Dnia Otwartego Szkoły w dniu 9 grudnia. Nauczyciele uczący w klasach 4-8 będą pełnić dyżur w budynku żółtym w godz. 18:00-19:00 (wykaz sal w tabeli).

TABELA DYŻURÓW KL I-III TABELA DYŻURÓW KL IV-VIII

Regulamin konkursu ofert na najem pomieszczeń na prowadzenie stołówki w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku.

LINK DO ZAKŁADKI Z OGŁOSZENIAMI

Gmina Miejska Świdnik zrealizowała projekt dofinasowany ze środków zewnętrznych z rządowego ,,Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020”. Gmina Miejska Świdnik w okresie od 23.07 do 31.10.2019 r. realizowała projekt pn. „Wsparcie dzieci i młodzieży pochodzenia romskiego z terenu Gminy Miejskiej Świdnik”, który został sfinansowany z dotacji przyznanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach „Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020. Projekt przewidywał zakup wyprawek szkolnych, w tym podręczników, książek pomocniczych i pomocy dydaktycznych dla dzieci romskich w przedszkolach oraz uczniów romskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych zgodnie z zapotrzebowaniem określonym przez placówki oświatowe.

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej, trwającej do końca roku szkolnego 2019/2020 akcji edukacyjnej pn. "Dzieci uczą rodziców". Celem akcji wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie ich do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem lekcji przeprowadzonych podczas akcji "Dzieci uczą rodziców". W ramach akcji wszystkie zgłoszone placówki każdego miesiąca będą otrzymywać drogą elektroniczną materiały do przeprowadzenia lekcji na tematy związane z bezpieczeństwem (w szkole/przedszkolu, na drodze, podczas zimowego i letniego wypoczynku, w internecie), ekologią, historią, sportem i promocją zdrowego trybu życia czy astronomią.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 przyjmuje oferty na prowadzenie sklepiku szkolnego. Oferty mogą składać  podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Regulamin konkursu jest do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły. Oferty przyjmowane są w kancelarii szkoły do 18 października 2019r. do godz 10:00.

LINK DO ZAKŁADKI Z OGŁOSZENIAMI

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im Tadeusza Kościuszki informuje, że konkurs na "Wynajem pomieszczeń na prowadzenie dwóch sklepików szkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Świdniku ul. Kopernika 9a oraz w budynku szkoły przy ul. Kopernika 9” nie został rozstrzygnięty z powodu braku ofert.

Zapraszamy uczniów ubiegłorocznych klas III gimnazjalnych oraz klas VIII na spotkanie z wychowawcami klas w dniu 7 października o godz. 17:00, we wnęce na I piętrze. Uwaga: klasa IIIE Gim. będzie miała spotkanie w innym terminie (wiadomość u gospodyni klasy).

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 przyjmuje oferty na prowadzenie sklepiku szkolnego. Oferty mogą składać  podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Regulamin konkursu jest do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły. Oferty przyjmowane są w kancelarii szkoły do 27 września 2019r. do godz 10:00.