ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

POD ZMIENIONYM ADRESEM INTERNETOWYM

http://sp3.e-swidnik.pl

Administrator serwisu SP3

W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzieci uczą rodziców” została w naszej szkole przeprowadzona druga lekcja pt. „Pomocne serce”. Klasy, które biorą udział w akcji to klasa 1b, 1d, 2c, 2d oraz dwa oddziały przedszkolne Puchatki i Sowy. Kolejna lekcja dotyczyła magicznego słowa „pomagam”, komu i w jaki sposób możemy pomagać, jak ważne jest dzielenie się z potrzebującymi. Ponieważ zbliżają się święta Bożego Narodzenia również i na tej lekcji dzieci rozmawiały czym jest magia świąt Bożego Narodzenia. Zadaniem dzieci było pokolorowanie sylwety misia Uszatka, pokazanie jej rodzicom oraz rozmowa z rodzicami na temat niesienia pomocy innym osobom. (BF)

LEKCJA POMOCNE SERCEPokaż galerie

Back to top