Sukcesy klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 3 w roku szkolnym 2018/2019.

NAZWA KONKURSU

UCZEŃ, MIEJSCE W KONKURSIE

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

„Rady na odpady” pt. Kwiaty dla Niepodległej

Organizator SP 5 Świdnik

Aleksandra Lato kl 4 b

Anna Niedzielska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pod wspólnym niebem”

Organizator Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im.KEN w Lublinie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i SP nr 29 w Lublinie

Michał Kaszak kl 4 d -wyróżnienie

Anna Niedzielska

XIII Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. „Stroiki i pocztówki świąteczne”

Organizator MOK Świdnik

Julia Kamińska kl 4 d – IV nagroda

Anna Niedzielska

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Barwy jesieni”

Organizator LOP w Lublinie

Gabriela Gajowiak 7B - II miejsce

Dominika Chłopek – 6A - wyróżnienie

Elżbieta Wolanin

Powiatowe Zawody z Pierwszej Pomocy

M. Dudzik, J. Deneka,

M. Gremplewska, A. Łukasik, - kl. 8c

K. Galant – kl. 8b

Patryk Kalita

Mistrzostwach Powiatu Świdnik w koszykówce

Bęc Mateusz 5a III miejsce

Gągoł Jakub 5a III miejsce

Grzegorz Dejko

Mistrzostwach Powiatu Świdnik w unihocka

Bęc Mateusz 5a III miejsce

Gągoł Jakub 5a III miejsce

Marcel Jeka  5d

Grzegorz Dejko

Mistrzostwach Powiatu w szachach

Zofia Okupna.. III miejsce

Grzegorz Dejko


Konkurs Plastyczny ,,Rady na odpady" zorganizowany przez SP5 w Świdniku

Hanna Bryguła 5a II miejsce

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Przesłuchanie uczniów w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Hymnicznych "Do hymnu”

okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

organizator: Narodowe Centrum Kultury Warszawa

Udział wzięło 350 uczniów naszej szkoły

Elżbieta Łabuda-Banaszewska Anna Niedzielska

Wychowawcy 4-6

XIII Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie Tradycje i Współczesność

Organizator MOK Świdnik

Natalia Krasowska II miejsce kl.5c (kartka pocztowa)

Julia Musiejuk 6b, Aleksandra Sławińska 6b, Zofia Okupna 5d wyróżnienie (stroik)

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Konkurs plastyczny "Jestem dzielnybadam się z uśmiechem” org. przez Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA Oddział Lublin.

Dla województw: lubelskiego, mazowieckiego i podkarpackiego pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego i Kuriera Lubelskiego

Julia Gontarska kl.5c. II miejsce

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Wyniki ogłoszono 20.06.2018r., wręczenie nagród odbyło się w październiku 2018

„Moda na odblaski” - powiat

Nikola Wiewiórka 5c I miejsce

Zuzanna Mańko 5c I miejsce

Wiktoria Gębała 6b I miejsce

Magdalena Jaworska 6b I miejsce

Karolina Koperska 7a I miejsce

Piotr Kozdroń 7a I miejsce

Maja Zakrzewska 8 c I miejsce

Karol Mazurek 8c I miejsce

Agnieszka Pachuta

Patryk Kalita

„Jestem Bezpieczny”

Kacper Gałecki 4b –III miejsce

Anna Stępień – wyróżnienie

Aleksandra Jóźwik – wyróżnienie

Jagoda Pizoń -wyróżnienie

Agnieszka Pachuta

Ogólnopolski Konkurs ALFIK Matematyczny

Adam Krasowski kl.4a – wynik bardzo dobry w kategorii klas 4

10 miejsce w województwie lubelskim i 245 miejsce w kraju.

Iwona Górska

Ogólnopolski Konkurs ALFIK Matematyczny

Krzysztof Lenart kl.7b- wynik bardzo dobry w kategorii klas 7

9 miejsce w województwie lubelskim,

156 miejsce w kraju.

Agnieszka Janczarek

NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATCZNY

Adam Krasowski z kl. 4a – wynik bardzo dobry w kategorii MALUCH dla kl.4

Iwona Górska

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATCZNY

Dawid Bartosik z kl. 7b – wyróżnienie w kategorii KADET dla kl. 7

Krzysztof Lenart z kl. 7b – wyróżnienie w kategorii KADET dla kl. 7

Agnieszka Janczarek

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATCZNY

Damian Gryta z kl. 7c- wyróżnienie w kategorii KADET dla kl. 7

Marzenna Szczerbiec

XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój Świat – Nieskończoność wyobraźni”, organizator DDK Bronowice Lublin

Michał Kaszak – kl 4 d wyróżnienie

Natalia Sobańska - kl 4d wyróżnienie

Anna Niedzielska

NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom”

Organizator: Oddział Wojewódzki Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Lublinie

Laureatki szczebla wojewódzkiego:

Wiktoria Amrozy kl.5c

Oliwia Gołębiowska kl.5c

Wiktoria Tymoszczuk kl.6a

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Konkurs Plastyczny ,, Zwierzęta duże i małe”

Organizator:

Targi Zoo Park Lublin

Jakub Karaś kl.5a wyróżnienie

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Konkurs Plastyczny ,, Zwierzęta duże i małe”

Organizator:

Targi Zoo Park Lublin

Maja Konowałek kl 4a

Anna Niedzielska

Święta Wielkiej Nocy - MOK Świdnik

Maja Konowałek  kl 4a- wyróżnienie

Anna Niedzielska

X Wojewódzki Konkurs Geograficzny „Wędrujemy po mapie świata”

Krzysztof Lenart - finalista

Elżbieta Wolanin

XIV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy „Święto Polskiej Niezapominajki”

Joanna Olszewska – I miejsce

Elżbieta Wolanin

Konkurs Lubelskiego Kuratora Oświaty

z języka niemieckiego

Mikołaj Sieńczak 8c - laureat Konkursu Języka Niemieckiego

Finaliści (wszyscy z 8c):

Natalia Terlecka

Magdalena Gremplewska

Magdalena Maciąg

Julia Duda

Julia Klamer

Julia Śledzińska

Małgorzata Stępień

Patryk Kalita

NA SZCZEBLU POWIATOWYM

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III miejsce –Sebastian Domań, Adam Kawiorski, Maciej Mazur, Paweł Wilczopolski kl.6B

Agnieszka Pachuta

Ogólnopolski Turnie Wiedzy Pożarniczej „młodzież zapobiega pożarom”

IV miejsce Magdalena Jaworska 6

Agnieszka Pachuta

VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Przyroda wokół nas”

Dominika Adamczyk – I miejsce

Joanna Olszewska – III miejsce

Gabriela Gajowiak – wyróżnienie

Tomasz Kusiński – wyróżnienie

Amelia Panas - wyróżnienie

Elżbieta Wolanin

Agnieszka Pachuta

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Geografia w obiektywie”

Damian Gryta – III miejsce

Elżbieta Wolanin

Powiatowy Konkurs „Jestem Bezpieczny”

I miejsce - Anna Stępień 4b,

Zuzanna Mańko 5c,

Wiktoria Gębała 6b,

Magdalena Jaworska 6b,

Karol Mazurek 8c,

Maja Zakrzewska 8c

Agnieszka Pachuta

Patryk Kalita

I Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój niebieski świat"

ramach przedsięwzięcia: Świdnik dla autyzmu. Konkurs ogłosił Ośrodek Szkolno -Wychowawczy im. H. Sienkiewicza w Świdniku

 

I miejsce Hanna Bryguła

Amelia Panas Nagroda Specjalna Burmistrza Miasta Świdnik

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Przyroda wokół nas” "Zwiastuny wiosny”

 Organizator Szkoła Podstawowa w Krzesimowie

Paweł Krzyżanowski wyróżnienie

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Idiomy w Językach Obcych” – kategoria język niemiecki

Magdalena Maciąg – I miejsce

Julia Duda – III miejsce

Małgorzta Stepień

Patryk Kalita

INNE

Konkurs Wymowy Angielskiej organizowany przez Zakład Lingwistyki Stosowanej UMCS w Lublinie.

Alicja Konowałek - II miejsce

Filip Gołębiowski - wyróżnienie

Ilona Szewcuk-Chachlińska

Gra miejska „Szlakiem świdnickich murali”

III miejsce spośród szkół powiatu świdnickiego w konkursie wiedzy o historii Świdnika. Szkołę reprezentowali uczniowie:

- Adrianna Terlecka

- Maciej Kwit

- Aleksandra Sławińska

- Julia Musiejuk

Katarzyna Terlecka

VIII edycja KONKURSU MATEMATYCZNEGO „UNIMAT” organizowanego przez III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

III miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobyli ucz. z kl. 8c:

- Mikołaj Sieńczak

- Maciej Piech

- Jakub Deneka

V miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył

- Maciej Piech z kl. 8c

V miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobyły ucz. z kl. 8c:

- Magdalena Gremplewska

- Julia Duda

- Natalia Terlecka

Agnieszka Janczarek

Konkurs Przyrodniczy dla klas IV

I miejsce Anna Stępień 4B,

II miejsce Adam Krasowski 4A,

III miejsce Filip Filipowicz 4D

Agnieszka Pachuta

Miejski Konkurs Plastyczny

dla szkół podstawowych i gimnazjów

pod hasłem

,,Żołnierze wyklęci”

pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Świdnik

Organizator: Szkoła Podstawowa nr3:

Anna Niedzielska, Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Laureat:

W kategorii klas IV-VII:

1.Helena Durak kl.4b

2.Amelia Konieczniak kl.4a

3.Maja Konowałek kl.4a

4.Oliwia Ślęzak kl.5d

5.Antoni Hejno kl.5a

6.Julia Musiejuk kl.6b

7.Aleksandra Kańczugowska kl.7a

Anna Niedzielska

Elżbieta Łabuda-Banaszewska

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas 7

„5 przez 7 i 10”

I miejsce –

Krzysztof Lenart kl.7b

Agnieszka Janczarek

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top