Sukcesy oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3 w roku szkolnym 2018/2019.

NAZWA KONKURSU

UCZEŃ, MIEJSCE W KONKURSIE

NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

Konkurs Języka Niemieckiego – Kuratorium Oświaty

Oliwia Weremko 3d

Natalia Zięba 3d

- finalistki

Małgorzata Stępień

Konkurs Historyczny – Kuratorium Oświaty

Jakub Mazur kl.3 f - laureat

Beata Gawlik,

Renata Piątkiewicz

Konkurs Historyczny – Kuratorium Oświaty

Szymon Rycerz kl.3e - laureat

Renata Piątkiewicz

Konkurs Matematyczny – Kuratorium Oświaty

Szymon Rycerz kl.3 e - finalista

Małgorzata Frąc-Żurek

Konkurs Fizyczny – Kuratorium Oświaty

Jakub Mazur kl.3 f - laureat

Małgorzata Leszczyńska

Konkurs biologiczny- Kuratorium Oświaty

Michał Mitrus- kl.3e- laureat

Agnieszka Flis

Literacka gra miejska „Wgraj się w literaturę”

Jakub Mazur (3F), I miejsce

Jakub Jaworski (3F), I miejsce

Karolina Staniecka (3E), I miejsce

Lidia Zyskowska

Konkurs plastyczny „Im zawdzięczamy niepodległą Polskę”

(Organizator  SP 7)

I miejsce Zuzanna Daca 3 F

II miejsce Kinga Kwiatkowska 3F

III miejsce Karolina Uchańska 3B

Wyróżnienie Hanna Wierzbicka 3B

Anna Niedzielska

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ WSPÓLNIE MÓWIMY NIE PRZEMOCY – POD WSPÓLNYM NIEBEM”.

( Organizator Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im.KEN w Lublinie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i Szkołę Podstawową nr 29 w Lublinie)

Laureat PATRYCJA  WALCZAK  3C

Laureat KATARZYNA GRELA 3B

Wyróżnienie ZUZANNA DACA 3F

Anna Niedzielska

XIII Bożanarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. „Stroiki i Pocztówki Świąteczne”(organizator MOK )

w kategorii stroiki :

I nagroda Zuzanna Daca 3F

III nagroda Hanna Wierzbicka3 B

Wyróżnienie Nikola Kowalczyk 3F

W kategorii kartki świąteczne:

I nagroda – Hanna Wierzbicka 3B

Wyróżnienie Maja Woźniak 3F

Anna Niedzielska

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej(etap miejski)

II miejsce

Maja Kowalczyk klasa IIIc

Mariola Kardas

Konkurs kuratoryjny- etap wojewódzki z biologii

Michał Mitrus kl. 3e

Agnieszka Flis

Powiatowy konkurs wiedzy biologicznej pt. „Człowiek bez tajemnic” organizowany przez Zespół Szkół w Piaskach

Michał Mitrus kl. 3e- 1 miejsce

Agnieszka Flis

Konkurs powiatowy w ramach projektu w LO Bronek „Trzymaj formę” ze znajomości wiedzy z Roztoczańskiego Parku Narodowego i Roztocza.

Najlepsze w kategorii: uczniowie gimnazjum :Julia Mandziuk, Ada Poczachowska i Wiktoria Fedorko z kl. 3d

Agnieszka Flis

IV Ogólnopolska Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Jakub Mazur

Renata Piątkiewicz

Unimat- powiatowy konkurs matematyczny Wiktoria Mazur kl. 3b

     MagMat - konkurs matematyczny

 

Agnieszka Koper kl. 3b

Natalia Zięba kl. 3d

Szymon Rycerz kl. 3e

Małgorzata Frąc-Żurek

Powiatowy Konkurs Idiomów w Językach Obcych (organizator I LO Świdnik)

Gabriela Kopczyńska 3b

Laureat – III miejsce

Paweł Szczerba

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w sztafetowych biegach przełajowych chł

1miejsce

I. Wiktorowicz, I. Włoszek, W. Król, G. Dmitruk, M. Podsiadły, A. Kopczyński, M. Mazur, M. Gągoł, Gajewski, Gajos, K. Gęśla

J. Czerniakowski, M. Karman, C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w sztafetowych biegach przełajowych dz

1miejsce

N. Okoń, J. Pełczyńska, N. Kowalczyk, O. Smok, M. Gremplewska, W. Zań, J. Wójcik, L. Żelazek, A. Poczachowska

J. Czerniakowski, B. Bogusz, B. Gutek.

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w badmintonie chł.

1miejsce

M. Sieńczak, W. Świetlicki.

J. Czerniakowski, C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w badmintonie dz.

3 miejsce

N. Kowalczyk, L. Żelazek.

J. Czerniakowski, B. Bogusz, B. Gutek.

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w pływaniu drużynowym chł.

2 miejsce

I. Wiktorowicz, K. Grela, T. Pietrzyk, S. Poleszak, F. Figurski, H. Świątek

J. Czerniakowski,

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w pływaniu drużynowym dz.

2 miejsce

A. Gągoł, N. Okoń, K. Kwiatkowska, E. Wawszczak, L. Żelazek, M. Muzyka, M. Gremplewska, J. Klamer

J. Czerniakowski, B. Bogusz, B. Gutek.

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Galileo”

Jakub Mazur kl 3F – laureat

Julia Wójcik kl 3F- wyróznienie

Małgorzata Leszczyńska

VI  Powiatowy Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Przyroda wokół nas”

M.Samolej-kl.3c-III miejsce

Martyna Muzyka-kl.3b- wyróżnienie

GabrielWawszczak-kl.3f- wyróżnienie

MikołajWłodarczyk-kl.3a- wyróżnienie

OliwiaKlembowska-kl.3b- wyróżnienie

Agnieszka Flis

X Wojewódzki Konkurs Geograficzny „Wędrujemy po mapie świata”

Jakub Mazur – finalista

Szymon Rycerz _ finalista

Elżbieta Wolanin

XIV Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy „Święto Polskiej Niezapominajki”

Laura Żelazek – II miejsce

Kinga Kwiatkowska - wyróżnienie

Elżbieta Wolanin

XVIII Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną „Stop zanieczyszczeniom wody i powietrza w powiecie świdnickim”

Laura Żelazek – III miejsce

Elżbieta Wolanin

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny – „Barwy Jesieni”

Kinga Glińska - wyróżnienie

Elżbieta Wolanin

VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Przyroda wokół nas”

Oliwer Winiarski – I miejsce

Łukasz Pastuszak – I miejsce

Patrycja Kozdroń – II miejsce

Elżbieta Wolanin

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „ Geografia w obiektywie”

Weronika Parysz – I miejsce

Elżbieta Wolanin

Miejski konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i gimnazjalnych „Żołnierze Wyklęci”

Organizator SP 3

1. Grela Katarzyna kl.3b G1

3. Hanna Wierzbicka kl.3b G1

4. Zuzanna Daca kl.3f G Agnieszka Reja kl.3a G1

Anna Niedzielska

XXIV Międzynarodowy Konkurs plastyczny „Mój Świat –Nieskończoność Wyobraźni”, organizator DDK Bronowice Lublin

Agnieszka Reja  - kl 3b wyróżnienie

Anna Niedzielska

Miejski konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i gimnazjalnych „Wielcy Polacy na drodze do Niepodległej”, organizator sp 5

Kaja Błaszczak – nagroda

Agnieszka Reja – wyróżnienie

Katarzyna Grela - wyróżnienie

Anna Niedzielska

Konkurs Matematyczny Magmat

Jakub Mazur - laureat

Iwona Górska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Ks. Jakóbczyka w Biskupiaku

Jakub Mazur – wynik celujący

Iwona Górska

Konkurs Matematyczny Unimat

Jakub Mazur – czwarte miejsce

Iwona Górska

Konkurs powiatowy o Unii Europejskiej , PCEZ

Karolina Staniecka – II miejsce

Renata Piątkiewicz

Magmat – konkurs matematyczny organizowany przez II LO w Świdniku

Rycerz Szymon III E - finalista

Małgorzata Frąc-Żurek

Konkurs matematyczny im. ks dra Franciszka Jakóbczyka w Biskupiaku

Rycerz Szymon III E - lauerat

Małgorzata Frąc-Żurek

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych chł

1 miejsce- Dmitruk Grzegorz, Pogorzałek Igor, Radek Maciej, Wiktorowicz Igor, Król Wojciech, Włoszek Igor

J. Czerniakowski

C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych dz.

1 miejsce-Gremplewska Magdalena, Okoń Natalia, Pawluk Andżelika, Pełczyńska Julia, Smok Oliwia, Zań Weronika, Zięba Natalia, Żelazek Laura.

J. Czerniakowski

C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w piłkę siatkową chł.

4 miejsce-Abel Marek, Dmitruk Grzegorz, Kapitan Miłosz, Kopczyński Antoni, Kowalczyk Jakub, Mazur Jakub, Podsiadły Miłosz, Pogorzałek Igor, Radek Maciej, Walczak Adrian, Wiktorowicz Igor, Witczak Michał.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w piłkę siatkową dz

2 miejsce-Fedorko Wiktoria, Jędrzejewska Kinga, Kagankiewicz Izabela, Klembokowska Oliwia, Kopczyńska Gabriela, Kowalczyk Nikola, Pawłowska Łucja, Wójcik Julia.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w koszykówkę chł.

2miejsce-Dmitruk Grzegorz, Pogorzałek Igor, Radek Maciej, Wiktorowicz Igor, Witczak Michał, Wawszczak Gabriel, Walczak Adrian, Grela Kamil, Grodziński Marcel, Kapitan Miłosz, Kowalczyk Jakub, Podsiadły Miłosz.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w koszykówkę dz.

2 miejsce-Kagankiewicz Izabela, Kłosińska Amelia, Komorowska Karolina, Kopczyńska Gabriela, Okoń Natalia, Pawłowska Łucja, Poleszak Karolina, Wójcik Julia, Klembokowska Oliwia.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w piłkę ręczną chł.

2 miejsce-Dmitruk Grzegorz, Kapitan Miłosz, Podsiadły Miłosz, Pogorzałek Igor, Radek Maciej, Wiktorowicz Igor, Witczak Michał, Grela Kamil, Grodziński Marcel, Wawszczak Gabriel.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w piłkę ręczną dz.

3 miejsce-Kagankiewicz Izabela, Klembokowska Oliwia, Kłosińska Amelia, Komorowska Karolina, Kopczyńska Gabriela, Okoń Natalia, Pawłowska Łucja, Poleszak Karolina, Wójcik Julia, , Kowalczyk Nikola, Fedorko Wiktoria, Jędrzejewska Kinga.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w piłkę nożną chł.

2 miejsce-Czerniak Wiktor, Dmitruk Grzegorz, Pogorzałek Igor, Radek Maciej, Wiktorowicz Igor, Witczak Michał, Wawszczak Gabriel, Łobejko Bartłomiej, Sterniczuk Kacper, Walczak Adrian.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w piłkę nożną dz.

3 miejsce-Drewniak Izabela, Gremplewska Magdalena, Kagankiewicz Izabela, Kiejda Natalia, Komorowska Karolina, Okoń , Natalia, Pawluk Andżelika, Smok Oliwia, Śledziewska Julia, Zań Weronika.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chł

2 miejsce-Abel Marek, Dmitruk Grzegorz, Kapitan Miłosz, Podsiadły Miłosz, Pogorzałek Igor, Radek Maciej, Walczak Adrian, Wiktorowicz Igor, Witczak Michał, Gęśla Mateusz, Grodziński Marcel, Kaszlikowski Piotr, Król Wojciech, Wawszczak Gabriel, Włoszek Igor.

J. Czerniakowski

C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dz

2 miejsce-Gremplewska Magdalena, Okoń Natalia, Pawluk Andżelika, Pełczyńska Julia, Smok Oliwia, Zań Weronika, Zięba Natalia, Żelazek Laura, Klembokowska Oliwia, Niespodziewana Alicja, Pawłowska Łucja, Wójcik Julia, Wójcik Natalia.

J. Czerniakowski

C. Sekuła

Mistrzostwa Powiatu Świdnik w siatkówkę plażową chł.

3 miejsce-Abel Marek, Dmitruk Grzegorz.

J. Czerniakowski

Mistrzostwa Województwa w siatkówkę plażową dz

1 miejsce- Nikola Kowalczyk, Wiktoria Fedorko

G. Dejko

Budynek przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 23 05
fax: 81 468 23 05
Budynek przy ul. Kopernika 9
tel.: 81 468 77 00
fax: 81 468 77 02
Świetlica przy ul. Kopernika 9A
tel.: 81 468 04 72
Przedszkole przy ul. Kopernika 9A
tel.: 690 585 713
Sekretariat
sp3@oswiata.e-swidnik.pl
Dyrektor
mkwiecinski@sp3.swidnik.pl
Księgowość
ksiegowosc@sp3.swidnik.pl
Inspektor Danych Osobowych
iod-j@e-swidnik.pl
Szkoła Podstawowa nr 3
im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku
Budynek przy ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9A
Budynek przy ul. Kopernika 9
21-040 Świdnik, ul. Kopernika 9
NIP: 7131777862
REGON: 000714567

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 Miejskie Centrum Profilaktyki w Świdniku Schulen: Partner der Zukunft

Back to top